Teknolojiye Daha Net Bakın - 30 Mart 2013
  • 405 views
  • 30 Mart 2013
  • 0
  •  

Yeni Sony kablosuz ses sistemi!


Sony, müzik sistemlerinin bulanık, yavan sesinden ve donuk görünümünden bıkanlar için yepyeni bir ses sistemini sundu. Sony CMT-BT60-B ses sistemi, şık görünümü ve eşsiz özellikleri ile hem gözlere hem kulaklara bayram ettiriyor. 
Odayı dolduran canlı seslerin keyfini çıkarınSony CMT-BT60, her türlü yaşam alanında etkisini anında hissettirmek üzere tasarlandı. Cihazın gizli, süper ince tasarımı, gerek CD, FM radyo dinlerken gerekse kişisel dijital müzik koleksiyonunuzun tadını çıkarırken tüm odayı dolduran canlı ses ile tamamlanıyor.
Can sıkıcı eşleştirme ve erişim kodlarını unutunAnında kablosuz bağlantı kurmak için tek yapmanız gereken, Sony Xperia’nızı veya NFC özelliğine sahip akıllı telefon veya tablet bilgisayarınızı bir anlığına dokundurmak olacak. Ardından da herkesin tadını çıkarması için cep telefonunuzdan tüm odayı dolduran billur sesi Bluetooth üzerinden aktarmak yeterli.
Pırıl pırıl müziği, kablosuz olarak dinlemek mümkünSony CMT-BT60, daha da net ve daha tatminkâr müziği kablosuz olarak dinlemek isteyenlere de büyük kolaylık sunuyor. Pırıl pırıl ses için Bluetooth üzerinden yüksek kaliteli müzikleri, AAC ve apt-X kodek ile çalabiliyor.
NASA için geliştirilen ses teknolojisi Sony’e özgü olan Manyetik Sıvı hoparlörlerde, gerçekten öne çıkan zengin detaylara sahip, en iyi sesi elde etmek için NASA uzay programı için geliştirilen ileri düzeyde bir ferro sıvı kullanılıyor. Sony’nin güçlü S-Master Amplifikatör teknolojisi ile her türlü ses kaynağından muazzam bir netlik ve derinlik elde etmek mümkün.
Sony’nin yeni CMT-BT60 ses sistemi Mayıs 2013’ten itibaren Türkiye’de temin edilebilecek.
teknoloji

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ