Teknolojiye Daha Net Bakın - 3 Mart 2013
  • 313 views
  • 03 Mart 2013
  • 0
  •  

Yeni iPhone 330 dolar!


Japonya’da teknoloji yayını yapan Macotakara sitesi tarafından ortaya çıkartılan bilgilere göre gelecek sene içerisinde Apple, ucuz iPhone üretimini yapacak ve satışları başlatacak.
Firmanın Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak görev yapan adamı Phil Schiller, ‘Apple hiçbir zaman ucuz iPhone üretmeyecek’ şeklinde açıklama yaparak bu tartışmalara son noktayı koymuştu ancak fiyatı sadece 330 dolar olacak olan uygun fiyatlı iPhone’un gelecek sene satışa sunulacağı iddiaları gitgide güçleniyor.
İddialara göre, Çin ve Hindistan gibi ülkelerde çok satılması beklenen bu modelin kaplaması ve boyutu mevcut modellerden çok farklı olacak ve ucuza mâl edildiğinden dolayı uygun fiyata satılabilecek.
Macotakara’nın haberine göre, iPad Mini’yle aynı fiyata satışa sunulacak olan bu modelin ekran büyüklüğü 4,5″ inç olacak ve polikarbon malzemeden üretildiği için mevcut modellerden biraz kalın olacak.
iPHONE 5S’TE NELER OLACAK?Bu yıl tanıtılacak olan iPhone 5S için de iddialar var.  Buna göre iPhone 5S’in arka kamerası çift LED flaşa sahip olacak.
teknoloji

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ