Teknolojiye Daha Net Bakın - 6 Mayıs 2013
  • 232 views
  • 06 Mayıs 2013
  • 0
  •  

Windows XP’ye bir tekme daha!


ObjectDOck 2.1’den Windows XP’ye son tekme!
Windows XP’yi “silip atanlar” kervanına şimdi de bu popüler yazılım eklendi!Windows 8’e özel Start8, Decor8 gibi yazılımlar geliştiren Stardock, işletim sisteminin masaüstüne bir “dock” çubuğu ekleyen ObjectDock’un yeni sürümünün betasını yayınladı.
ObjectDock 2.1 beta, masaüstünden Windows uygulamalarına ve belgelerinize animasyonlu bir kısayol çubuğu yoluyla hızla ulaşmanıza izin veriyor. Çubuğu ekranın herhangi bir kenarına yerleştirmenize veya birden fazla çubuk kullanmanıza izin veriliyor.
Yeni sürümde eklenen Windows 8 desteğine ek olarak uygulamaları sürükle/bırak ile çalıştırabiliyorsunuz. Bunun yanında uygulamanın geliştiricisi Stardock, yeni sürümden itibaren Windows XP ve Vista’ya verdiği desteği bırakıyor. 2.1 beta sürümünden itibaren yazılım, sadece Windows 7 ve 8’de kullanılabiliyor.
ObjectDock 2.1 henüz beta aşamasında olmasına rağmen ona sahip olmak istiyorsanız, 4.99 doları gözden çıkarmanız gerekiyor. Object Dock 2.1’ü ücretsiz olarak denemek için buraya tıklayabilirsiniz.
teknoloji
veteknoloji

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ