Teknolojiye Daha Net Bakın - 26 Nisan 2013
  • 380 views
  • 26 Nisan 2013
  • 0
  •  

WhatsApp’dan BlackBerry Q10’a özel sürüm!


BlackBerry’nin yakın bir zamanda piyasaya çıkacak olan yeni telefonu Q10 için WhatsApp şimdiden hazır. Q10 WhatsApp desteğiyle kullanıcılarla buluşacak.
BlackBerry Z10 sahipleri geçtiğimiz ay itibariyle WhatsApp keyfini BlackBerry 10 ile çalışan akıllı telefonlarında sürmeye başlamıştı. Çok yakında küresel pazarda satışa çıkmayı bekleyen BlackBerry Q10 da WhatsApp’ı destekler şekilde kullanıcıların eline ulaşacak gibi görünüyor. Yepyeni bir BlackBerry telefonu satın almak için QWERTY klavyeli telefonu bekleyenler WhatsApp ile hızlı şekilde mesajlaşabilecekler, alıştıkları QWERTY klavye işlerii daha da kolaylaştıracak.
WHATSAPP’I YÜKLEMEK ÜCRETSİZ AMA…WhatsApp Messenger BlackBerry Q10′a ücretsiz yüklenebilecek, ancak ilk bir yılın sonunda, bir diğer 12 aylık kullanım için 1 dolarlık bir ücret talep edilecek. Hem deneme niteliğinde sayılabilecek 12 aylık ücretsiz kullanım, hem de sonrasında sadece 1 dolar gibi bir ücretle WhatsApp Messenger kullanımını devam ettirmek kulağa oldukça hoş gelen bir fikir gibi görünüyor. Aslında BlackBerry 10 platformunda BBM gibi güçlü bir mesajlaşma servisi var, ancak WhatsApp’ın birden fazla platformu kapsaması ve hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesine ulaşması bu yazılımı kullanıcıların gözünde daha da değerli kılıyor.
teknoloji
veteknoloji

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ