Teknolojiye Daha Net Bakın - 12 Haziran 2020
  • admin
  • 4 views
  • 12 Haziran 2020
  • 0
  •  

Uygun fiyatlı Galaxy S20 geliyor! İşte özellikleri

Amiral gemilerinin “Lite” versiyonlarını piyasaya sürmeyi pek tercih etmeyen Samsung bu yılın başında geri adım atarak Galaxy S10 Lite ve Note 10 Lite modellerini tanıttı. Snapdragon 855 işlemciden güç alan S10 Lite’ın büyük bir düz ekrana ve büyük bir bataryaya sahip olması kullanıcıları sevindirdi. Aynı stratejinin devam edeceği yani Galaxy S20 Lite‘ın yolda olduğu ortaya çıktı.

SM-G780 model numaralı S20 Lite’ın satışa sunulduğu ülkeye göre 5G veya 5G olmadan kullanıcıların karşısına çıkacağı belirtiliyor. Lite ifadesi kullanılıyor olsa da, işlemcisi ile aslında bir amiral gemisinden farksız olduğunu söyleyebiliriz.

Galaxy S20 Lite için kollar sıvandı!

Diğer Galaxy S20 modelleri ile benzer şekilde bu cihazın Qualcomm Snapdragon 865 işlemciden güç alacağı belirtiliyor. Bu sayede 5G desteği de oldukça kolay hale gelirken, uygun fiyatlı bir model olmasının etkisini kamera tarafında görmemiz kaçınılmaz.

128 GB depolama alanına sahip olan telefon, Samsung One UI 2.5 kullanıcı arayüzü ile kutudan çıkacağı dile getiriliyor. Bu kapsamda Galaxy Note 20 lansmanından sonra tanıtılacağını yani Ağustos ayından önce karşımıza çıkmayacağını söyleyebiliriz.

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ