Teknolojiye Daha Net Bakın - 10 Mayıs 2013
  • 221 views
  • 10 Mayıs 2013
  • 0
  •  

Total War: Rome II’nin çıkış tarihi!


Sega, Total War: Rome II’nin 3 Eylül 2013’te piyasaya sürüleceğini duyurdu.      Büyük merakla beklenen Total War oyunu 3 Eylül 2013 tarihinde fiziksel ve dijital formatlarda tüm dünyada aynı anda piyasaya çıkacak.
Katılımcı perakende mağazalardan oyunun herhangi bir versiyonu için ön sipariş veren oyuncular ROME II’nin ilk DLC’sine oyunun çıkış günü ücretsiz olarak sahip olabilecekler. Greek States Culture Pack ismindeki bu ilk DLC oyuna oynanabilir üç fraksiyon olan Epirus, Atina ve Sparta’yı ekleyecek.
Bu fraksiyonların her biri kendine özgü birimlere, binalara, görevlere ve zafer koşullarının yanı sıra birbirinden farklı teknoloji ağaçlarına da sahip olacak, ve özellikle de Sparta bu ünlü şehir devleti eski şanına kavuşturmak isteyen oyunculara zorlu bir mücadele sunacak.
Ödüllü Total War serisi merakla beklenen Total War: ROME II ile Roma’ya dönüyor ve strateji oyunları için kalite çıtasını yükseltmeye hazırlanıyor. Oyuncuların dünyanın ilk süper gücü haline gelebilecek ve eski dünyanın en inanılmaz savaş makinesine önderlik edecekler.
teknoloji
veteknoloji

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ