Teknolojiye Daha Net Bakın - 17 Mart 2013
  • 238 views
  • 17 Mart 2013
  • 0
  •  

Toshiba’dan taşınabilir yeni sabit disk!


Toshiba, taşınabilir sabit disk sürücü portföyüne canlı renklerden oluşan STOR.E EDITION modelini ekledi. Hafif tasarımlı ve hızlı veri transfer sağlayan STOR. EEDITION modeli USB 3.0 ara yüzüne sahip. Önceden yüklenmiş Nero® BackItUp &Burn Essentials yazılımı, dosyalarınızı ve klasörlerinizi kolaylıkla ve güvenilir bir şekilde yedekleyip geri yükler, hasar görmüş veya kazayla silinmiş verilerinizi anında kurtarabilirsiniz.
STOR.E EDITION 500 GB, 750 GB ve 1 TB kapasite seçeneklerinin yanı sıra canlı renkleri ile (kırmızı, mavi, gri ve siyah) kusursuz bir uyuma sahiptir. Ayrıca STOR.E EDITION HDD serisi, dünyanın en büyük tasarım yarışmalarından red dot tarafından verilen en yüksek ödül olan “2012 Red Dot:Best of the Best”in sahibiolmuştu. Kusuruz Uyum – Yüksek aktarım hızı
Stil. Süper hız. Güvenlik. STOR. E EDITION’ın yivli dokusu ve renkleri birçok Toshiba Satellite, Satellite Pro ve Tecra R serisi dizüstü bilgisayar ve diğer dizüstü bilgisayarlarla da mükemmel şekilde uyumludur. USB 3.0 teknolojisi sayesinde enbüyük medya dosyalarını bile saniyeler içinde depolayın ve güvenilir, rahat ve hızlı veri yedekleme işlemi için önceden yüklenmiş Nero BackItUp & Burn Essentials yazılımını kullanın.
Yivli doku ve renk seçeneklerine sahip STOR. E EDITION sürücüleri birçok Toshiba Satellite, Satellite Pro ve Tecra R serisi dizüstü bilgisayarla kusursuz birşekilde uyumludur (diğer dizüstü bilgisayarlarla da mükemmel şekilde uyumludur). Yeni USB 3.0 teknolojisi ile desteklenen bu taşınabilir sabit sürücüler USB 2.0 teknolojisinden daha hızlı olmakla birlikte bu teknolojiyle uyumludur. Dosyalarınızı düzenlemeniz sırasında hızlı aktarma özelliği önemlidir.
teknoloji

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ