Teknolojiye Daha Net Bakın - 18 Ocak 2013
  • 299 views
  • 18 Ocak 2013
  • 0
  •  

Su geçirmeyen ve kablosuz yeni Walkman!


Sony, yeni spor Walkman®’ini, ilk kez CES 2013’te tanıttı.Walkman® Sports MP3 Player (NWZ-W273), kompakt ve hafif tasarımlı oluşunun yanı sıra su geçirmemesi ve kablosuz özelliğiyle öne çıkıyor.
Sony’nin, dünyanın en önemli tüketici elektroniği fuarı CES 2013’te ilk kez görücüye çıkardığı yeni Walkman® Sports MP3 Player (NWZ-W273) sayesinde sporu bir yaşam biçimi haline getiren müzikseverler, su altında bile bir daha asla müzikten mahrum kalmayacak. Çünkü Sony, hepsi bir arada müzik oynatıcısı Walkman® Sports MP3 Player’ı, fitness meraklıları için spor salonunda, yürüyüş parkurunda, koşu bandında, hatta havuz içinde bile rahatlıkla kullanılmak üzere; su geçirmez olarak tasarladı.
Sony Electronics Asya Pasifik Tüketici İş Grubu Video & Ses Pazarlama Bölümü Genel Müdürü Sydney Lee, yeni ürünle ilgili yaptığı açıklamda şunları ifade etti: “Birçok insan için, müzik kapsamlı bir spor çalışmasının hayati bir parçasıdır. Artık zinde kalmak için arada sırada spor yapanlardan en ateşli spor meraklılarına kadar herkes gerek antrenman yaparken gerekse yarışırken en sevdiği şarkıların tadını çıkarabilecek. İster karada olsun isterse de suda, NWZ-W273 oynatıcı antrenmanlarda mükemmel aksesuarınız olacak.”
Terlemekten korkmayın!Su geçirmeyen tasarımı ile sadece suya değil yoğun antrenmanlar sırasında çıkan tere de dayanması, yeni NWZ-W273 oynatıcıyı, sağlığına özen gösterenlerden performans sporu yapanlara kadar herkes için mükemmel hale getiriyor.
Kullanım kolaylığı ve etkileyici sesYeni NWZ-W273, hareket halindeyken şarkıları oynatmak, dondurmak veya değiştirmek ve kolaylıkla sesi ayarlamak üzere sezgisel kontrollere sahip olacak şekilde tasarlandı. Yaklaşık 1000 şarkı depolama kapasitesine sahip 4 GB dahili belleği ile kullanıcılar kolaylıkla DRM-siz müzik dosyaları ve şarkı listelerini sürükleyip bırakarak Mac veya PC için iTunes®, Windows® Media Player veya Windows Explorer üzerinden çalabiliyor.
Sekiz saate kadar kesintisiz müzik dinleme ve üç dakikada hızlı şarjNWZ-W273 oynatıcı, tam şarjlıyken sekiz saate kadar şarkı çalabiliyor. Aynı zamanda kullanımı kolay bir hızlı şarj fonksiyonu da sunuyor. Piliniz tamamen bitmiş olsa bile sadece üç dakika boyunca şarj edilmesi halinde, cihaz 60 dakikaya kadar müzik çalabiliyor.
Koşarken, bisiklet kullanırken ve hatta yüzerken de müzik keyfiDaima olağanüstü ses performansı sağlama amacına bağlı olan Sony’nin bu geleneği, kristal gibi net tiz sesleri ve derin baslar sunan NWZ-W273 oynatıcı tarafından da sürdürülüyor. Tipik olarak Sony’nin üst düzey kulaklıklarında bulunan güçlü sese ek olarak, destekleyici şekilde oturması için yeni bir gerilim bandı da bulunduran oynatıcı ile birlikte küçük, orta ve büyük kulaklıklar da verilmesi, cihazı koşu, bisiklet sürme veya yüzme sırasında güvenlik ve uzun süreli kullanım konfor sağlıyor.
NWZ-W273, Mart 2013’ten itibaren Asya Pasifik’te mavi, pembe, beyaz ve siyah renklerde temin edilebilecek.
teknoloji

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ