Teknolojiye Daha Net Bakın - 31 Aralık 2012
  • 321 views
  • 31 Aralık 2012
  • 0
  •  

Şövalyeler 2012’de rekor kırdı!


Türkiye’nin en çok kayıtlı kullanıcıya sahip online oyunlarından biri olan Knight Online, 2012 yılını rekor oyuncuyla tamamladı. Mayıs 2012’de oyunun tüm yayın haklarını NTT Game’in almasıyla birlikte 250.000 yeni hesap açılan oyuna, eski oyunculardan da 150.000’e yakın geri dönüş oldu.
Kayıtlı kullanıcı sayısı sadece Türkiye’de 20 milyonu bulan Knight Online, 2012 yılında yeni yayıncısı NTT Game ile oldukça etkindi. Oyuncularla bir araya gelinen konferanslardan, oyuncuların yurt dışında düzenlenen turnuvalara ve oyun fuarlarına götürülmesine kadar birçok etkinlik düzenleyen NTT Game, yayınladığı yama dosyasıyla da oyunculardan gelen birçok isteği hayata geçirdi. Oyuncu konferanslarının devam edeceğini ve yeni turnuvaların düzenleneceğini bilgisini de paylaşan NTT Game yetkilileri, 2013’de oyuna gelecek birçok yeniliğin de konferanslarda oyuncularla beraber düzenleneceğini belirtti.
Knight Online Artık Daha Büyük, Daha AdilYayınladıkları yama dosyasıyla oyunun daha adil ve keyifli bir hale geldiğini belirten NTT Game yetkilileri, kale savaşı gibi oyunun önemli parçalarının dinamikleri üzerinde oyuncuların isteğine göre değişikliklere gidildiğini aktardı. Ayrıca açılan iki yeni sunucuyla NTT Game, daha fazla oyuncuya eğlence vaadinde bulunurken, Türk oyunculara da bir jest yaparak ilk kez Türkçe bir isimle yeni sunucu “Destan”ı kullanıma açtı.
PC Başından Dünyanın En Büyük Oyun Festivallerine…NTT Game Türk oyunculara, Almanya ve Güney Kore’deki Gamescom ve G-Star oyun fuarlarında dünyanın her yanından gelen Knight Online oyuncularıyla yarışma fırsatını da tanıdı. NTT Game tarafından ağırlanan ekipler, dünyanın oyun şampiyonası kapsamında yarışma fırsatı bulurken, Türk oyunculardan oluşan JustInTime klanı “Dünya Şampiyonu” unvanının sahibi oldu.
teknoloji

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ