Teknolojiye Daha Net Bakın - 13 Şubat 2014
  • 353 views
  • 13 Şubat 2014
  • 0
  •  

Samsung ve GettyImages’den küresel ortaklık


Samsung ve GettyImages’den küresel ortaklık anlaşması.
Samsung ile GettyImages birlikte, dünyayı fotoğraf ekseninde birleştiren eşsiz araçlar ve yenilikçi platformlar sunacak.
Samsung Electronics ile küresel dijital medya şirketi GettyImages,Samsung Avrupa Forumu’nda yeni bir ortaklığa imza attıklarını duyurdular.Samsung ile GettyImages, temel amacı dünyanın dört bir yanından insanların hikâyelerini, fotoğrafçılığın eşsiz gücü aracılığıyla paylaşmalarını sağlamakolan özel bir proje için işbirliği yapacaklarını açıkladılar.
İki şirket arasında yapılan sözleşme çerçevesinde, www.gettyimages.com adresinde “Samsung Koleksiyonu”(http://www.gettyimages.com/editorial/frontdoor/samsung) bölümü hayata geçirildi.
“Samsung Koleksiyonu”, GettyImages’in en iyi fotoğrafçılarının Samsung SMART Camera NX ile çektikleri özel fotoğraflardan oluşan bir seçki olma özelliği taşıyor. Samsung ve GettyImages, gelecekte tüm kullanıcıların NX sistemini kullanarak Samsung Koleksiyonu’na katkıda bulunabilmelerini sağlayacak.
Samsung Electronics Avrupa Marka ve Perakendeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Stephen Taylor, “GettyImages gibi ikonik bir markayla ortaklık, Samsung açısından ideal bir girişim. GettyImages, tüketicilerimizin dünyanın dört yanından kişisel hikâyelerini hiç olmadığı kadar hızlı ve kaliteli bir şekilde paylaşabilmelerini sağlamak için mükemmel bir ortak. Bu ortaklıkla, fotoğraf tutkunlarından oluşan bir kuşağa, tutkularını zirveye taşıma gücü vermeyi umuyoruz. Bu ortaklık, fotoğrafçılığı daha ileriye taşımak amacıyla, Samsung ve GettyImages’in eşsiz yetenek ve uzmanlıklarını bir araya getirecek” dedi.
GettyImages İçerikten Sorumlu Başkan Yardımcısı CraigPeters ise anlaşmayı değerlendirirken; “GettyImages olarak görsel zenginliği giderek artan dijital dünyanın itici gücüyüz ve tüketici elektroniğinde dünya çapında lider ve yenilikçi şirketi olan Samsung ile ortaklık yapmaktan çok mutluyuz. GettyImages ve Samsung, bu ortaklık ile dünya genelinde fotoğrafçıların benzersiz perspektiflerini tüm dünya ile paylaşmalarına yardım edecek” dedi.
Samsung GalaxyNote 3 ile Olimpiyat Oyunları’ndaakıllı paylaşım dönemiGettyImages, Soçi 2014 Kış Olimpiyatlarıaçılış törenine özel olarak, sporcuların Samsung GalaxyNote 3 ile çekilen görsellerini paylaştı. Uluslararası Olimpiyat Komitesi (ICO) ve Samsung işbirliği ile organizasyona katılan tüm sporculara, ülkelerinin ulusal bayrak temasıyla hazırlanan, özel tasarıma sahip Samsung GalaxyNote 3 ürünleri hediye edildi.
“Akıllı Olimpiyat Oyunları Girişimi” kapsamında gerçekleştirilen uygulama ile sporcuların olimpiyat deneyimlerini Samsung GalaxyNote 3’le paylaşmaları sağlanıyor.Kablo ve kâğıtgereksinimi olmaksızın,Soçi 2014 olimpiyat oyunlarındaki en unutulmaz anlar,Samsung GalaxyNote 3’le paylaşılacak.

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ