Teknolojiye Daha Net Bakın - 14 Ocak 2013
  • 256 views
  • 14 Ocak 2013
  • 0
  •  

Sabit telefonda HD konuşturacak!


Turkcell Superonline, sabit telefonda HD ses kalitesini fiber müşterilerinin hizmetine sunuyor.
Sabit telefon hizmetini kendi şebekesi üzerinden fiber kalitesiyle veren Turkcell Superonline, Türkiye’de ilk kez başlattığı HD Ses hizmeti ile telefon görüşmelerini daha kaliteli hale getiriyor.
Sesin iletildiği frekans bandının genişlemesi, tek bir kanala daha çok ses verisinin sığdırılabilmesi anlamına gelen HD ses ile kullanıcılar, telefon görüşmelerinde karşı tarafın sesini ”gerçeğe daha yakın” duyabiliyor.
Sesleri daha kolay tanıyıp, telefonda anlaşılması zor olabilen ”Z, S ve F” gibi harfleri anlaşılabilir hale getiren HD ses özelliği, arka plan seslerini de bastırdığı için daha net bir telefon görüşmesi sağlıyor. HD Ses hizmeti, aynı eve kadar 1000 Mbps ”ışık hızında” internet gibi, Türkiye’de sadece Turkcell Superonline tarafından, dünya standartlarında kurduğu fiber optik altyapısıyla sunulabiliyor.
HD SES, TÜKETİCİLERE DECT TELEFON VE AVANTAJLI DAKİKA PAKETLERİ İLE SUNULUYORHD Konuşma Paketi kampanyasından, tüm mevcut ve yeni Turkcell Superonline Fiber İnternet müşterileri, ev telefon numaralarını Turkcell Superonline’a taşıyarak ya da Turkcell Superonline’dan yeni bir numara alarak, 24 ay taahhütle yararlanabilecek. Ayda 23,99 liradan başlayan fiyatlarla HD ses servisi, HD Dect telefon ve her yöne avantajlı dakikalardan oluşan kampanya, 30 Haziran’a kadar devam edecek.
teknoloji

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ