Teknolojiye Daha Net Bakın - 12 Mayıs 2013
  • 268 views
  • 12 Mayıs 2013
  • 0
  •  

Philips’ten yeni seri mobil medya oynatıcısı!


Ses sistemleri konusundaki deneyimini MP3-MP4 çalarlarda da hissettiren Philips, yeni seri mobil medya oynatıcısı GoGEAR Azure’u kullanıcıların beğenisine sundu. Bluetooth desteği ile kablosuz özgürlüğü de beraberinde sunan yeni Azure, zengin format desteği ile de ilgi çekici. En güncel ses sıkıştırma teknolojisiyle, mükemmel ses kalitesini, kablosuz ses bağlantıları için Bluetooth özgürlüğü ile birleştiren Azure, uzun süreli pil ömrüyle de kullanıcı dostu.
Philips’in birçok medya oynatıcısında desteklenen Songbird özelliği ile müziğin sınırsız dünyasını keşfederek, cihazınızı senkronize edebileceksiniz. Songbird’ün sezgisel ve güçlü müzik yönetim özelliği sayesinde, yeni sanatçıları ve müzik tarzlarını doğrudan program üzerinden bağlanacağınız ortam mağazaları, servisler ve web sitelerinden keşfedebileceksiniz. FullSound teknolojisiyle MP3 formatındaki müzikleri daha yüksek kalite ile dinlemenizi sağlayan GoGEAR Azure, APE, FLAC, MP3 ve WMA format seçeneklerine sahip.
RDS destekli ve 30 hafızalı FM radyo alıcısıyla radyo keyfini doyasıya yaşarken, 2,2 inç’lik renkli ekranla da video ve fotoğraf keyfini de cebinize taşıyabilirsiniz. 35 saat müzik, 6 saat video oynatabilme süresiyle sizi yarı yolda bırakmayan GoGEAR Azure, kullanışlı arayüzüyle de kolay kullanım sunuyor. Azure’un bir diğer ilgi çekici özelliği ise medya dosyalarınızı tıpkı PC’nizdeki gibi klasör erişimiyle düzenleme özelliği. Bunun yanı sıra, satın aldığınız müzik CD’lerinden GoGEAR Azure’a aktarabileceğiniz içerikle, ses kalitesini ödün vermeden müzik keyfini doyasıya yaşayacaksınız.            
Philips’in yeni 4 GB bellek kapasitesine sahip SA5AZU04WF model kodlu MP4 oynatıcısı GoGEAR Azure, 199,90 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.
teknoloji
veteknoloji

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ