Teknolojiye Daha Net Bakın - 21 Ocak 2013
  • 504 views
  • 21 Ocak 2013
  • 0
  •  

Philips AJ5000 ile odanızı renklendirin!


Güne huzurlu başlamanız için tasarlanan Philips dijital istasyon ayarlı saatli radyo AJ5000, stilinize uyum sağlayan çok renkli ortam ışıklarıyla sizin için en doğru atmosferi yaratıyor.    Ruh halimiz, renk ve ışıktan kolayca etkilenebilir. Bir renk ve ışık kombinasyonu ile kendimizi enerjik hissederken, başka bir kombinasyon ile daha sakin bir ruh haline bürünebiliriz. Görünümünden çok daha fazlasını vaat eden zarif Philips dijital istasyon ayarlı saatli radyo AJ5000’ün renkli ortam ışıkları ile doğru ortamı yaratmak artık çok kolay. 32.000’den fazla renk üretebilen AJ5000 ile ışığı ruh halinize veya dekorunuza göre değiştirebilir, odanızın ambiyansını ruh halinize göre şekillendirebilirsiniz.
Philips AJ5000’in ses düzeyi aşamalı olarak artan alarmı, düşük bir tondan yüksek bir tona doğru yumuşak geçişlerle artarak sizi nazikçe uyandırıyor. Sevdiğiniz bir müzik, radyo veya sesli alarmın yanı sıra, ortam ışıkları da güne güzel başlamanıza yardım ediyor. Alarmla birlikte çalışmaya başlayan ortam ışıkları, alarm ilk kez sustuktan sonra belirlediğiniz erteleme süresine göre renk değiştiriyor. İlk on dakika içinde yeşil olan ışıklar, sonraki on dakikada sarıya ve ardından geç kalmak üzere olduğunuzu belirten kırmızı renge dönüyor.
Sizi ve yanınızdaki kişiyi farklı saatlerde uyandırmak için çift alarm özelliğine sahip Philips dijital istasyon ayarlı saatli radyo AJ5000, fişe takıldığı anda zamanı otomatik olarak ayarlıyor. Herhangi bir güç kesintisi olduğu zaman var olan ayarını koruyan bu akıllı saat, önceden yerleştirilmiş pili sayesinde ekran kapalı olduğunda bile programlanmış alarmı aktif kılıyor. Güç kaynağı geri gelmese bile geç uyanmamanız için ayarladığınız zamanda alarm sesini çalıştırmaya yetecek kadar enerji sağlıyor.
Philips dijital istasyon ayarlı saatli radyo AJ5000’ün özellikleri bunlarla da sınırlı değil. Sevdiğiniz radyo istasyonlarını kaydederek elle ayarlama yapmadan dilediğiniz zaman bu istasyonlara hızlıca erişebilir, en sevdiğiniz müzikle uykuya dalmak için kapanma zamanlayıcısını kullanabilir, ayarlanabilir ekran parlaklığı sayesinde de gözleriniz rahatsız olmadan sevdiğiniz renkleri izleme konforunu yaşayabilirsiniz.  
Philips AJ5000 99,90 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.
teknoloji

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ