Teknolojiye Daha Net Bakın - 25 Mart 2013
  • 1.372 views
  • 25 Mart 2013
  • 0
  •  

Oyunlar önce Steam’de!


Steam, yeni bir adım attı ve oyunları çıkış tarihlerinden önce deneyebileceğimiz bir programı başlattı.Günümüzün en popüler dijital oyun platformu Steam, yeni bir adım attı ve oyunları çıkış tarihlerinden önce deneyebileceğimiz bir programı başlattı.Valve tarafından yapılan ve heyecan verici açıklamada, oyunları bitmeden satın alabileceğimiz ve tamamlanmamış versiyonları oynayabileceğimiz duyuruldu. Level Online’ın haberine göre “Early Access” olarak tabir edilen ve “erken erişim” olarak çevirebileceğimiz başlık dahilinde, oyunların gelişim sürecine de tanık olabilme fırsatı oldukça ilgi çekici geliyor kulağa. Üstelik oyunların tamamlanmamış versiyonlarından ekran görüntüleri alıp arkadaşlarımızla paylaşmamıza da izin verilecek. Bu sistem kapsamına alınan ilk 12 oyun şöyle:
– 1… 2… 3… KICK IT! (Drop That Beat Like an Ugly Baby)- Arma 3- Drunken Robot Pornography- Gear Up- Gnomoria- Kenshi- Kerbal Space Program- Kinetic Void- Patterns- Prison Architect- StarForge- Under the Ocean
Evet, listeye ilk baktığınızda -Arma 3 dışında- çekici bir başlık yokmuş gibi görünebilir ama bu yapı tutarsa belki de yeni Call of Duty’yi ya da yeni Fallout’u yapımı tamamlanmadan deneyebileceğiz.
teknoloji

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ