Teknolojiye Daha Net Bakın - 28 Şubat 2013
  • 198 views
  • 28 Şubat 2013
  • 0
  •  

Öfkeli Kuşlar çizgi film oluyor!


Finlandiyalı oyun geliştiricisi Rovio, Angry Birds sayesinde daha uzun yıllar büyük paralar kazanacak gibi görünüyor. Dünya genelinde yüz milyonlarca mobil ve sosyal medya kullanıcısı tarafından oynana oyun, Mart ayında çizgi film olarak televizyonlarda belirecek. İlk olarak sosyal medya oyunu olarak hayatımıza giren, ardından mobil oyunlar arasında zirveye yükselen, Finlandiya’da parkı açılan Angry Birds (Öfkeli Kuşlar), şimdi de televizyona çıkmaya hazırlanıyor.
Aynı zamanda internettede izlenebilecek olan ‘Angry Birds Toons’ adlı çizgi filmin galası, 16-17 Mart tarihlerinde internet üzerinden yapılacak. Çizgi filmde yer alacak bölümlerin, sapanla fırlattığımız kuşların neden bu kadar öfkeli olduğunu detaylarıyla ortaya çıkaracağı tahmin ediliyor. İnternette dünyanın dört bir yanındaki takipçileri tarafından takip edilebilecek olan çizgi film, ilk olarak Ukrayna’da televizyonlarda gösterilecek. Rovio’nun ileride anlaşma yapacağı televizyon kanallarını artırması bekleniyor.
Rovio, Aralık 2012’de Angry Birds’ün filminin çekileceğini duyurmuştu. Ancak çocukların sinemaya koşuşturması için üç yıl daha beklemesi gerekiyor.
teknoloji

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ