Teknolojiye Daha Net Bakın - 17 Ocak 2013
  • 265 views
  • 17 Ocak 2013
  • 0
  •  

Metal Gear Rising’in demosu geliyor!


Konami, merakla beklenen Metal Gear Rising: Revengeance’ın demosunu 23 Ocak’ta PlayStation Network ve Xbox LIVE üzerinden yayınlayacağını duyurdu.Üç aşamalı demoda oyuncular, oyunun Zan-Datsu dövüş sistemini önceden deneyebilecekler. Kojima Productions ve PlatinumGames işbirliğiyle geliştirilen Metal Gear Rising: Revengeance, durmak bilmeyen aksiyonu, serinin epik hikaye anlatımıyla birleştiriyor.
Yeni oyun, ana karakter olarak Raiden’ı kullanıyor ve cyborg teknolojisinin toplumda iyice yaygınlaştığı yakın gelecekte geçiyor. Küresel güç dengesini gölgelerin ardından gizlice kontrol eden Patriots hiyerarşisinin çöküşünü konu alan Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots’ta gerçekleşen olayların devamında, Patriots tarafından desteklenen ve kontrol edilen büyük “Özel Askeri Şirketler” (PMV) dağılmış, yerlerine sayısız haydut oluşum ortaya çıkmıştır.
Metal Gear Rising: Revengeance, Raiden’ın ülkesi için daha iyi bir gelecek inşa etmek isteyen Afrikalı bir başbakanı korumak üzere çalıştığı ajans tarafından görevlendirilmesiyle başlıyor ancak cyborg kılıç ustaları başbakana saldırdıktan sonra dikkatlerini Raiden’a çeviriyorlar. Bu olayın ardından klasik intikam ve umut hikayesi başlıyor; Raiden, yüksek frekanslı kılıcını kullanarak karşısına çıkan ve kendisine yanlış yapanlardan kanlı intikamını almaya çalışıyor. Demo, 2013’ün en çok beklenen aksiyon oyunlarından biri olan Metal Gear Rising: Revengeance’ın çıkış tarihinden (21 Şubat 2013) bir ay önce oyunculara Raiden’ın yeni cyborg vücudunu kullanma ve mutlak özgürlükle karşısına çıkan her şeyi kesebilen kılıcını deneme imkanı verecek.
teknoloji

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ