Teknolojiye Daha Net Bakın - 4 Nisan 2013
  • 284 views
  • 04 Nisan 2013
  • 0
  •  

“Mega” Galaxy’ler geliyor!


Galaxy Mega’lar önümüzdeki aylarda gelebilir!
Samsung’un Note 2 gibi büyük cepleri bile size küçük gelmeye başladıysa, bir müjdemiz var!Galaxy Note 2 pantolonunuzun cebini yeterince zorlamadıysa ve daha da büyük bir cep istiyorsanız, Samsung’dan size iyi bir haber var.
SamMobile’ın iddiasına göre Samsung, Galaxy Mega adında 5.8 inç’lik büyük telefonlar piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Galaxy Mega 5.8, adından da anlayacağınız gibi 5.8 inç’lik bir ekrana ve beyaz bir gövdeye sahip. Cihazın “yirmi ikinci haftada” piyasaya sürüleceği söyleniyor. “Yirmi ikinci haftanın” Samsung’un finansal yılını mı yoksa bildiğimiz takvimi mi temel aldığı ise bilinmiyor.
Söylentiler, Samsung’un 5.8 inç’lik bir telefonla da yetinmeyeceği, 6.3 inç’lik bir Galaxy Mega 6.3 piyasaya süreceğini de müjdeliyor. Samsung’un GamePad aksesuarının neden 6.3 inç’lik cihazlara kadar destek verdiği, bu söylentiyle beraber açığa kavuşuyor gibi. Galaxy Mega 6.3’ün “yirmi beşinci haftada” piyasaya sürüleceği söyleniyor. Eğer bu tarih, standart takvimi temel alıyorsa yeni ceplerin, Mayıs-Haziran aylarında ortaya çıkmasını bekleyebiliriz.
teknoloji

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ