Teknolojiye Daha Net Bakın - 25 Nisan 2013
  • 232 views
  • 25 Nisan 2013
  • 0
  •  

LG Optimus G’nin sırlarını keşfedin!


LG Optimus G’nin sırlarını Facebook’ta keşfedin.
Teknoloji meraklıları için ödüllerle dolu LG Facebook etkinlikleri G Lounge ile başlıyor.
LG Electronics, resmi Facebook sayfasında ‘G Lounge’ isimli bir aktivite başlatıyor. İnteraktivite yaratmayı hedefleyen G Lounge’da kullanıcılar LG akıllı telefonu Optimus G’nin üstün fonksiyonlarıyla tanışma fırsatı yakalarken çeşitli oyunlar oynayıp ödüller kazanacak.
Teknoloji meraklılarını Quad Core işlemci ve 13 megapixel kameraya sahip Optimus G’nin özellikleriyle buluşturan G Lounge’da macera dolu bir dünyaya adım atılıyor. Kullanıcılar G Lounge’da, gizli bir görev için özel ajan oluyor. Optimus G’nin QuickMemo, QSlide, QTranslator, Live Zooming, Dual Screen Dual Play gibi başlıca özellikleri ile tanışan kullanıcılar hayatın tüm sürprizleri ile nasıl başa çıkılabileceklerine mükemmel görüntü kalitesi eşliğinde tanık oluyor.
G Lounge’da ayrıca Optimus G sınavına katılıp ürün özellikleri hakkındaki soruları doğru şekilde yanıtlayan Facebook kullanıcıları Optimus G’nin sahibi olma şansı elde ediyor. Daha fazla bilgi için LG resmi facebook sayfası (https://www.facebook.com/LGTurkiye) ziyaret edilebilir.
teknoloji
veteknoloji

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ