Teknolojiye Daha Net Bakın - 20 Şubat 2013
  • 271 views
  • 20 Şubat 2013
  • 0
  •  

LG IPS dijital signage sistemlerindeki gücünü kanıtladı!


LG, Avrupa Entegre Sistemleri 2013’te (ISE) tanıttığı geniş signage sistemleri ürün yelpazesiyle ziyaretçileri büyüledi.
LG Electronics, 29-31 Ocak tarihlerinde Amsterdam’da gerçekleşen dünyanın en büyük profesyonel ses, görüntü ve entegre sistemleri fuarı Avrupa Entegre Sistemleri 2013’te (ISE) geniş signage sistemleri ürün yelpazesini tanıttı. LG, ISE’de çoğu IPS panelden oluşan dünyanın ilk 84 inç Ultra HD çok dokunuşlu Signage Akıllı Ayna ile LG B2B ürünlerinin içinde olduğu yeni nesil gelişmiş görüntü sistemlerini beğeniye sundu.
“2013 ürün yelpazesi çok çeşitli ticari uygulamalar için üstün görüntü kalitesine sahip IPS görüntü teknolojisini sunuyor” diyen LG Ev Elektroniği Bölümü Başkanı ve CEO’su Havis Kwon sözlerine söyle devam etti: “LG singage dijital sistemler sayesinde iç veya dış mekanda, kullanıcı nerede olursa olsun görüntüyü net bir şekilde görebiliyor.”
Etkileyici 3D görüntü sistemleri LG standını ziyaret eden tüketiciler, dünyanın en ince görüntü sistemi 55 inç 3D Video Wall (55WV70MD) ile karşılandı. LG, fuar ziyaretçilerine ekranlarda motor şovları gibi canlı gösterileri sunarak bu ürünün benzersiz özelliklerini kanıtlamış oldu.
Parlak ve dayanıklı dış mekan görüntü sistemleri Geleneksel TVlerin aksine dış mekanda bulunan dijital signage, her türlü ışık ve hava koşullarında kolayca görüntülenebiliyor. LG’nin WX50MF IPS signage mükemmel görüntü kalitesiyle açık hava reklamlarını sorunsuz bir şekilde görüntüleme olanağı sunarken dışarıda hava sıcaklığı 100 derecede bile olsa parlaklığını kaybetmeden görüntülemeye devam ediyor. Aynı zamanda geniş görüntülenebilme alanı ile beraber yüzde 30’a varan enerji tasarrufu sağlıyor.   
Dünyanın en büyük Ultra HD signage sistemleri 2013 ISE’nin amiral gemisi olan dünyanın en büyük signage ürünü olan 84 inç Ultra HD (3840 x 2160 piksel) tüm geleneksel HD ürünlerine oranla 4 kat daha kaliteli ekran çözünürlüğüne sahip. Bu ürünün multi-touch modeli (84WT70) Google Map sayesinde kullanıcılara interaktivite sağlıyor. 84WT70 aynı zamanda müze, sanat galerisi, alışveriş merkezi ve mağazalarda ziyaretçilere bilgi sunulmasında ideal bir çözüm olma özelliği taşıyor.
Fütüristik şeffaf görüntü  LG’nin 47TS50MF model şeffaf görüntü ünitesi, otomatik satış makinelerindeki ürün görsellerini ve tanıtım videolarını üstün görüntü kalitesinde sunuyor.
Çok yönlü ultrawide signageLG 29WR30 model 21:9 ölçülerinde olan ultrawide signage aynı zamanda nefis efektlerde de kullanılıyor. Bu yeni ürün, fonksiyonları ile açık havada reklam ve haberlerin görüntülenmesi için mükemmel olmakla birlikte, otobüs duraklarında, sinema ve restoranlarda da son dakika habercisi olarak kullanılabiliyor.
teknoloji

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ