Teknolojiye Daha Net Bakın - 6 Ocak 2013
  • 250 views
  • 06 Ocak 2013
  • 0
  •  

LG ile online dünyada hayat güzel!


LG’nin başlattığı yeni online uygulama ile kullanıcılar, isimlerini ve fotoğraflarını girerek kişisel müziklerini yaratabiliyor. LG Electronics, ‘Life is Good’ adlı yeni bir online uygulama başlattı. Uygulama kapsamında http://lifesgoodlg.com adresine giren kullanıcılar, isimlerini ve fotoğraflarını girerek kişisel müziklerini yaratabiliyor.
Uygulamaya giren kullanıcılar, dünyada ‘Little Psy’ adıyla tanınan ve Psy’nın mega hiti ‘Gangnam Style’ın videosunda görünen çocuk danşçı Min-woo Hwang ile karşılaşıyor. Uygulamada ayrıca Kanadalı pop/rock grubu The Moffatts da müzikseverlerin karşısına çıkıyor.
LG Electronics Global Pazarlama Yetkilisi K.W. Kim, dünyada ekonomik anlamda durgunluğun olduğu şu dönemlerde tüketicileri canlandıracak özel bir uygulamayı hayata geçirdiklerini söyledi. Uygulamanın Life is Good felsefesiyle örtüştüğünü belirten Kim sözlerini şöyle sürdürdü. “Bu uygulama ile LG, tüketiciyle interaktif bir ortamda bir araya geliyor. Online teknoloji ve sosyal medyayı birleştiren bu uygulama, kullanıcıların arkadaşları ve aileleriyle paylaşabileceği eğlenceli bir içerik sunuyor.”
LG’nin bir önceki interaktif online uygulaması ‘Mission 3D’ medyada önemli bir açılım sağlamış, YouTube’da 16 milyon kez izlenmişti.
teknoloji

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ