Teknolojiye Daha Net Bakın - 12 Nisan 2013
  • 401 views
  • 12 Nisan 2013
  • 0
  •  

Kullan-at numaralar emrinizde!


“Kullan-at” telefon numaraları alıp bir kez kullanıp arabileceğinizi biliyor muydunuz?Atılabilir telefon numaraları oluşturmanıza izin veren iOS uygulaması, artık Android için de sunuluyor.
Ad Hoc Labs’in geliştirdiği Burner, kullanıcılara gizliliklerini korumalarına yönelik ek bir katman sağlamayı amaçlıyor. Burner sayesinde telefon aramaları ve metin mesajları için kullanabileceğiniz “atılabilir” telefon numaralarına sahip olabiliyorsunuz. Bu atılabilir numara ile birisini aradığınızda veya mesaj gönderdiğinizde, karşınızdaki kişiye bu atılabilir numara gösteriliyor.
Atılabilir numaralar, örneğin internetten ikinci el ürün satışı yaparken gerçek numarasını vermeyen kullanıcılar için faydalı bir işlev.
Ücretsiz olarak indirilebilen Burner, bir gün boyunca kullanabileceğiniz (veya 5 dakikalık arama / 15 metin mesajı) bir telefon numarasıyla geliyor. Ek numaralar için paketler 1.99 dolardan başlıyor.
Burner’ın güncellenen iOS uygulaması da kişiselleştirilebilen sesli posta karşılaması, çağrı geçmişini yönetebilme gibi yeni işlevlerle donatılmış.
Burner’ı Google Play ve App Store’dan indirmeniz mümkün. Uygulamanın nasıl çalıştığını merak ediyorsanız, aşağıdaki videoya göz atabilirsiniz.
 
Video:
teknoloji
veteknoloji

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ