Teknolojiye Daha Net Bakın - 6 Ekim 2015
  • admin
  • 2.839 views
  • 06 Ekim 2015
  • 0
  •  

Koltukları Yenileyin Minecraft Yeni Oyunla Geliyor!

Dünyanın en çok oynanan oyunu olan Minecraft yeni bir oyun ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yeni oyunun videosunu izleyebilmek için haberimizin detaylarına bakmanız yeterli olacaktır..

Koltukları Yenileyin Minecraft Yeni Oyunla Geliyor!Şuan dünya üzerinde en çok oynanan oyun kesinlikle Minecrafttır. Sonuç olarak ne tarzda eklenti gelse, ne tarzda mod gelse oyun oynanmaya devam ediyor. Bazı okullarda gelişimi desteklediği için Minecraft oynatılıyor. Durum böyle olunca bu çılgın büyüyerek devam ediyor. Her zaman olduğu gibi yeni oyunun da grafikleri iyi değil, ancak oyunun içeriği muhteşem olduğu için oynanacak gibi duruyor.

Minecraft’ın yapımcısı Mojang firması,  ancak yeni oyunun yapımcılığı Telltale Games üsteniyor. Firma oyunun reklamını yapabilmek için bir video serisi hazırlıyor. Çarşamba günü yayınlanan ilk videoya bakacak olursak Minecraft özünden hiçbir şey kaybetmemiş ve çok güzel özellikler almış.

Bu tanıtım videosu toplamda 5 bölümden oluşacak ve ilk bölümün adı “The Order of the Stone” oldu. Bir hikaye üzerinden oyunun nasıl oynandığı gösteriliyor.

Aynı zamanda oyunun tanıtımı içerisinde ünlü komedyen John Hodgman’ın sesi geçiyor. Yeni videonun ise 10 Ekim tarihinde izlenebilecek olması bekleniyor.

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ