Teknolojiye Daha Net Bakın - 22 Mart 2013
  • 369 views
  • 22 Mart 2013
  • 0
  •  

Kablosuz özgürlükle maksimum spor keyfi


Müzik kulaklıkları sektörünün dünya lideri Jabra, spor yapanların en büyük ihtiyacını karşılayan yenilikçi ürünü Jabra Sport Bluetooth’u tüketicilerin beğenisine sundu. Kulak arkasına takılan ergonomik kulaklık Jabra Sport Bluetooth sayesinde antrenmanlarınızda daha rahat hareket edebilir, kablolara takılmadan ve sadece 26 gram ağırlığındaki ergonomik tasarımıyla düşürme korkusu olmadan tüm spor dallarında kullanabilirsiniz.
ABD Askeri Derecelendirilmesine göre yağmur, toz ve şok emniyeti  İnovasyon ve tasarım alanlarında ödüllü Jabra Sport Bluetooth kesintisiz spor yapma imkanı sunuyor. Dört buçuk saatlik iddialı batarya süresi ile kar, yağmur gibi zorlu hava koşullarında su geçirmezlik özelliği sayesinde yarı yolda bırakmıyor. Jabra Mikrofonlu kulaklık ABD Askeri derecelendirilmesine göre toz ve şok emniyeti ile yapılmış ve aynı zamanda terden etkilenmeyen materyaller kullanılarak üretilmiştir.
Bırakın kulaklığınız size performansınızı söylesinJabra Sport Bluetooth sahipleri, koşuculara özel bir uygulama olan ‘Endomondo Sports Tracker’ı ücretsiz indirme hakkına sahiptir. Sadece Jabra Sport Bluetooth kulaklıklarla uyumlu, akıllı telefon uygulaması ‘Endomondo Sports Tracker’ sayesinde; hızınızı, kat ettiğiniz mesafeyi ve etap durumunuzu kolaylıkla ölçebilirsiniz. Üstelik tüm bu bilgiler için kulaklığınıza dokunmanız yeterli. Jabra Sport Bluetooth’un ‘Endomondo Sports Tracker’ özelliği ile farklı cihazlara bakmaya ihtiyacınız kalmaz. Hedefinizin ne aşamasında olduğunuz ve performans durumunuz sözel olarak kulaklığınız sayesinde direk size aktarılır…
Ödüllü kulaklık Jabra Sport Bluetooth Ironman Dünya Şampiyonu Craig “Crowie” Alexander’ın da tercihi2012 CES İnovasyon Ödülü ve Red Dot Tasarım Ödülü’ne sahip Jabra Sport Bluetooth, beş kez Ironman Dünya Şampiyonu olan sporcu Craig “Crowie” Alexander’ın da tercihi.
Sabah sporunuzda ulaşılmaz olmayınJabra Sport Blutooth ile kendi seçtiğiniz parçaları ya da radyo kanallarını dinlerken aynı zamanda akıllı telefon teknolojisi sayesinde gelen aramalarınızı cevaplayabilir ve müziğinize kaldığınız yerden yüksek ses kalitesi farkıyla devam edebilirsiniz. Jabra’nın bu yeni modelindeki dahili mikrofon siperliği sayesinde açık alanda rüzgar sesi söz konusu değildir. Ayrıca kapalı mekanda spor yapmayı tercih edenler için telefonu 9 metre çap dahilinde konumlandırmak yeterli.
Teknik Özellikler:
BağlanabilirlikKablosuz Teknoloji: BluetoothKablosuz bağlanabilirlik için Bluetooth™ desteğiBluetooth sürümü: 3.0Bluetooth Sürüm™ 3.0’ı desteklerAVRCP: EvetMesela mobil telefonunuz gibi başka bir cihazdan müzik akışı yaparken, müziği bu cihazdan kontrol edebilirsiniz.Otomatik Eşleştirme: EvetOtomatik Eşleştirme sayesinde, bir cihaz bu özelliği destekleyen Bluetooth™ cihazlarıyla otomatik olarak eşleşir.Müzik Akışı: EvetCihaz; akıllı telefon, Bluetooth etkinleştirilmiş laptop, tablet bilgisayar veya MP3 çalar gibi bir kaynaktan müzik akışı sağlar.
HoparlörlerFrekans Tepkisi: HifiMüzik gibi gerçekçi bir ses reprodüksiyonuna tamamen uyan ses yelpazesi üreten hifi frekanslı hoparlörler.Dijital Ses İşleme: EvetDijital Sinyal İşleme (DSP), ses ve müziği dijital olarak iyileştiren ve yankıyı bastıran bir teknolojidir.
MikrofonMikrofon Türü: Her yönden ses alır/gürültü filtresi dahilOfis ortamında arka plan gürültüsünün kesilmesi sayesinde aramanın netliğini geliştirir.Mikrofon Duyarlılığı: Standart (E-STD)Standart (STD) değişken mikrofon duyarlılığı, normal telefon alıcısına benzer ve pek çok telefon cihazında kullanılmaktadır.
Batarya ve GüçKonuşma Süresi: 4,5 saate kadarBekleme Süresi: En fazla 96saatMüzik akışı süresi: 3 saatUSB’den Şarj Etme: EvetBatarya Durumu Göstergesi: Evet
TasarımTakma Şekli: Kulak üzeriAğırlık: 26gramUzunluk: 64mmGenişlik: 12mmDerinlik: 43mmKulak Yastığı Tipi:Küçük (S) boyutlu kulak yastıklarıOrta (M) boy silikon kulaklık başlıkları
Uzaktan Arama KontrolüDijital Ses İşleme: EvetDijital Sinyal İşleme (DSP), ses ve müziği dijital olarak iyileştiren ve yankıyı bastıran bir teknolojidir
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 299TL (KDV dahil)
teknoloji

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ