Teknolojiye Daha Net Bakın - 10 Mayıs 2013
  • 276 views
  • 10 Mayıs 2013
  • 0
  •  

İşte Lumia 928!


Lumia 928 resmi olarak tanıtıldı!
Nokia’nın uzun zamandır dedikodusu yapılan yeni amiral gemisi, sonunda resmi olarak tanıtıldı!Nokia’nın son birkaç gündür rakipleriyle karşılaştırdığı Lumia 928, beklediği gibi resmi olarak tanıtıldı. İlk olarak ABD’de Verizon’da satışa sunulacak cep, geliştirilmiş kamera işlevleriyle öne çıkıyor.
Nokia’nın PureView kamera teknolojisi ile görsel stabilizasyonu ve iyi düşük ışık performansı gibi işlevler sunan Lumia 928, Carl Zeiss lensi ve Xenon flaşı sayesinde yüksek kalitede fotoğraflar vadediyor.
4.5 inç’lik OLED ekrana sahip Lumia 928, Gorilla Glass ile korunuyor. İşletim sistemi olarak Windows Phone 8’i tercih eden Lumia 928, üst düzey mikrofonları sayesinde 140db’ye kadar yüksek kalitede ses kaydı yapabiliyor. Verizon’un 4G LTE ağında çalışacak olan Lumia 928’i şimdi satın alanlar, Windows Phone Marketplace’te harcayabilecekleri 25 dolarlık krediye de sahip olabiliyorlar.
16 Mayıs’ta ABD merkezli mobil sağlayıcı Verizon’da satışa sunulacak olan cebin diğer bölgelerde ve Türkiye’de ne zaman satışa sunulacağıyla ilgili herhangi bir bilgi şimdilik yok.
teknoloji
veteknoloji

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ