Teknolojiye Daha Net Bakın - 28 Ocak 2013
  • 285 views
  • 28 Ocak 2013
  • 0
  •  

iPhone 6’nın fotoğrafları sızdı!


iPhone 6’ya ait olduğu iddia edilen bazı telefon parçalarının fotoğrafları ilk kez internete sızdı.Fransız teknoloji bloğu Nowhereelse.fr sitesinde yayımlanan fotoğrafları sitenin editörünün “internette dolanırken bulduğu” belirtildi. Fotoğrafların Apple için üretim yapan bir Doğu Asyalı şirketin çalışanı tarafından sızdırıldığı tahmin ediliyor.
Fotoğraflarda iPhone 5S olarak da adlandırılabileceği belirtilen yeni nesil iPhone’un hoparlör kısmı görülüyor. Bu parçalar IPhone 5’lerdeki parçalara çok benziyor ancak biraz daha küçük.
Apple’ın 2013 yılında artık efsaneleşen akıllı telefonunun gelişmekte olan ülkelerdeki müşteriler için plastik gövdeli yeni versiyonunu piyasaya süreceği haberleri daha önce de ortaya çıkmıştı. iPhone’un Asyalı kullanıcılar nezdindeki çekiciliğini yitirdiği için bu yola girmek zorunda olduğu ifade edilmişti.
Basına sızan görüntüler aynı zamanda Microsoft’un önümüzdeki hafta ABD’de raflara yerleştireceği Surface Pro isimli tabletine yanıt olarak 128 GB hafızalı yeni bir iPad çıkaracağı dedikoduları ile de aynı zamana denk geldi.
teknoloji

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ