Teknolojiye Daha Net Bakın - 13 Ocak 2013
  • 232 views
  • 13 Ocak 2013
  • 0
  •  

iPad 5 geliyor mu?


Apple’ın 5. nesil iPad’i Mart ayında piyasaya sunacağı iddia ediliyor.  Son birkaç aydır bir değişim süreci içinde olan ve ürün stratejilerinde de belirgin değişiklikler gözlenen Apple’ın 5. nesil iPad’i Mart ayında piyasaya sunacağı iddia ediliyor.
Son dönemde iPad 5’in 2013 Mart ayında piyasaya sunulacağına yönelik söylentilerin analistler tarafından doğrulanması gözlerin yeniden Apple’a çevrilmesine neden oldu.
Kasım ayında  4. nesil iPad’i piyasaya sürmesinin ardından 5. nesili iPad’i piyasaya çıkarma hazırlığında olduğu konuşulan Apple’ın ürünün çıkış tarihini çok önceden düzenlediği belirtildi.
Topeka Capital Markets analisti Brian White’ın CES 2013’te edindiğini iddia ettiği bilgilere göre, Apple bu ürünlerin çıkış tarihlerini çoktan düzenledi. Bu haber henüz yeni 4. nesil iPad sahibi olmuş kullanıcıları üzebilir ama, iPad 4’ten tam 6 ay sonra yeni nesil iPad ve iPad miniler satışa çıkabilir. Her iki ürünün de 2013 Mart ayında çıkması beklenirken, gelen bilgilere göre iPad 5 daha ince ve daha hafif olacak.
teknoloji

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ