Teknolojiye Daha Net Bakın - 30 Mart 2013
  • 215 views
  • 30 Mart 2013
  • 0
  •  

iOS 7 jailbreak çözümü için çalışmalar başladı!


iOS 6 için jailbreak çözümünün yayınlanması üzerinden fazla zaman geçmemesine rağmen, yazılımcılar gözlerini iOS 7′ye çevirmiş durumda.
Jailbreak ekibi Evad3rs’ın Planetbeing lakaplı üyesi David Wang, iOS 7′nin açıklarını bulmanın zaman alabileceğini dile getirirken, bir diğer ünlü jailbreak uzmanı Joshua Hill bu işlemin beklenenden daha çabuk gerçekleştirilebileceğinin işaretini verdi.
Greenpois0n jailbreak ekibinin p0sixninja lakabıyla da tanınan üyesi Hill, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada gelecek jailbreak çözümünün tamamen kendisi tarafından oluşturulabileceğini belirtti. Evad3rs’ın hiçbir aşama kaydedemediğini sözlerine ekleyen Hill, geçtiğimiz aylar içinde gereken tüm açıkları keşfettiğini öne sürdü. Hill’in bu sözlerinde ne kadar ciddi olduğu bilinmese de, saygın bir yazılımcı ekibinin üyesi olması sözlerinin doğru olma ihtimalini artırıyor. Yine de, iOS 7′nin henüz duyurulmadığı gerçeği ortada duruyor. Dolayısıyla, bu konuda yorum yapmak için vaktin henüz erken olduğu açıkça görülüyor.
teknoloji

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ