Teknolojiye Daha Net Bakın - 19 Haziran 2015
  • admin
  • 2.609 views
  • 19 Haziran 2015
  • 0
  •  

Instagram e-Posta Yoluyla Gündemi Sizlere Sunacak

Instagram getirmiş olduğu yeni özellik sayesinde artık çok fazla beğeni alan resimleri ve videoları e-Posta yoluyla sizlere bildiriyor.

Instagram e-Posta Yoluyla Gündemi Sizlere SunacakDünya genelinde oldukça popüler olan beraberinde ise fotoğraf ve video paylaşım platformu olarak karşımıza çıkan Instagram üzerinde takip etmiş olduğunuz kişilerin en fazla beğeni almış olduğu resimleri hızlı bir şekilde sizlerin e-Posta adresine gelecek.Twitter’da da benzer bir şekilde okumadığınız ya da sizler yokken olan tweetler’in e-Posta ile iletildiği gibi aynı zamanda Instagram’da da artık öne çıkan fotoğraflar beraberinde videolar kullanıcılara posta yoluyla iletilecek.

Akıllara ilk olarak stalker’lar geliyor. Geliştirilen sistem oldukça fazla kullanım oranını beraberinde getireceğini düşünen Instagram yetkililerinin yapmış olduğunu açıklama içerisinde takip etmiş olduğunuz kişi sayısının artması sonucunda ortaya çıkan akışın çok fazla olması sonucunda çoğu kişinin fotoğraflarını göremediğiniz için bu tarz sistemi sosyal medya üzerine taşıdıklarını açıkladı.

Kullanıcıların en güzel olarak paylaşmış olduğu fotoğrafları aynı zamanda videoları kaçırmamak için geliştirilen Öne Çıkanlar üzerinde önünüze listelen fotoğraflar aynı zamanda videoları hızlı bir şekilde mail kutunuza yönlendirebileceksiniz.Instagramtarafından başarılı bir şekilde onaylanan bu özellik şimdi test kullanımı sürecinde.

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ