Teknolojiye Daha Net Bakın - 29 Nisan 2013
  • 254 views
  • 29 Nisan 2013
  • 0
  •  

İki dakika geçmeden bitti!


Apple’ın her sene düzenlediği Worldwide Developers Conference (WWDC)’da bu sene rekor kırıldı. 10-14 Haziran’da San Francisco’da gerçekleştirilecek konferansın fiyatı 1599 dolar olan biletleri satışa çıktıktan 2 dakika sonra bitti.
WWDC konferansının biletlerinin satış hızı grafiği her geçen sene artıyor. Geçen sene 2 saatte biten biletler 2011’de 12 saat, 2010’da sekiz günde tükenmişti.
Bu sene biletlerin bu kadar hızlı tükenmesinin ardında şirket CEO’su Tim Cook’un bir süre önce yaptığı “Önümüzdeki Sonhahar ve 2014 boyunca yeni ürünlerimizi tanıtmak için sabırsızlanıyorum” açıklaması olduğu düşünülüyor.
Öte yandan Business Insider’da çıkan bir habere göre Apple’ın konferansta tanıtması beklenen ‘Yeni büyük şey’ iPhone ya da iPad gibi bir cihaz değil bir yazılım olacak.
Asıl şimdi başlıyor
Ayrıca bu seneki konferansın Tim Cook açısından da ayrı bir önemi olduğu düşünülüyor. Geçen senenin çoğunlukla Steve Jobs döneminden kalma ürünlerin piyasaya sürüldüğü bir yıl olduğu, bu seneki WWDC’den itibaren asıl Tim Cook döneminin başlaması bekleniyor.
teknoloji
veteknoloji

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ