Teknolojiye Daha Net Bakın - 9 Ocak 2013
  • 350 views
  • 09 Ocak 2013
  • 0
  •  

HP’den bir ilk!


HP Officejet 150 Mobile All-in-One ile akıllı telefondan yazıcıya mobil baskı dönemi!  HP, hareket halindeyken çalışmak isteyenler için tüm baskı araçlarını tek bir cihazda topluyor. Akıllı telefonlardan ve dizüstü bilgisayarlardan tarama, kopyalama ve yazdırma yapabilen HP Officejet 150 Mobile, aynı zamanda dünyanın ilk mürekkep püskürtmeli mobil all-in-one yazıcısı olarak dikkat çekiyor.Bir yazıcıda olması gereken her şeyi kompakt tasarımıyla bir araya getiren HP Officejet 150 Mobile All-in-One, yerleşik Bluetooth® teknolojisi sayesinde doğrudan mobil aygıtlarla eşleşebiliyor ve tek bir işlemle profesyonel kalitede belgeler yazdırabiliyor. Ürünle birlikte gelen lityum iyon pil, tam şarj edildiğinde 500 sayfaya kadar baskı yapabiliyor.Doğrudan Windows Mobile® telefonlardan ve BlackBerry akıllı telefonlardan belge yazdırma özelliğine sahip olan 3,1 kg. ağırlığındaki yazıcı, Windows® ve Macintosh platformlarında çalışabiliyor. HP Termal Mürekkep Püskürtmeli baskı teknolojisini kullanan dünyanın ilk mürekkep püskürtmeli mobil all-in-one yazıcısının Türkiye’deki satış fiyatı 446 $ + KDV olarak belirlendi..
Mürekkebe dokunun! 5,99 cm büyüklüğündeki renkli grafik ve dokunmatik ekranıyla (CGD), seçilen alanda yazdırma, tarama ve kopyalama özelliğini kullanan HP Officejet 150 Mobile All-in-One, bilgisayara, e-postaya, USB sürücüsüne veya bellek kartına tarama yapabiliyor, belgeleri PDF ve JPEG dosyalarına dönüştürebiliyor.
220 MHz işlemci hızı sayesinde dakikada 5 siyah, 3,5 renkli sayfaya kadar ISO hızları ile hızlı sonuç alabilen yazıcı, birden çok sayfalı belgeleri kolaylıkla yazdırabiliyor. Yazıcının yerleşik kağıt tepsisine 50 sayfaya kadar kağıt yüklenebiliyor. 
Ürünle birlikte verilen HP 65W Akıllı AC Adaptörü de HP dizüstü bilgisayarlarla birlikte kullanılabiliyor. HP Officejet 150 Mobile All-in-One, isteğe bağlı yüksek kapasiteli orijinal HP mürekkep kartuşları ve ENERGY STAR® belgesi sayesinde, enerji verimliliği açısından büyük bir avantaj sağlıyor, kullanıcılara uzun süre yazdırma imkânı veriyor.
teknoloji

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ