Teknolojiye Daha Net Bakın - 12 Mart 2013
  • 304 views
  • 12 Mart 2013
  • 0
  •  

Hız limitlerini zorlayan modem!


AirTies,  yeni modemi Air 5453 ile kablosuz ağ hızını bir üst lige çıkartıyor. 300Mbps 11N teknolojisini taşıyan ürün ile ağ hızı eski teknolojilere kıyasla 6 kat artarken, USB Tak&Paylaş özelliğiyle modem, içerik paylaşım noktasına dönüşüyor.
Kablosuz internet kullanıcıları için hız giderek daha çok önem kazanıyor. İnternet üzerinden ulaşılan içeriklerin özellikle video ve resim dosyalarının daha yüksek çözünürlük ve boyutlara ulaşması, bu verileri yüklerken bilgisayar başında geçirilen zamanın da uzaması anlamına geliyor. Diğer taraftan sahip olunan ekranların çoğalması ile birlikte mevcut içeriklerin başka bir cihazda görüntülenmesi de kullanıcılar açısından önemli bir problem olarak görülüyor.
AirTies yeni kablosuz modemi Air 5453 ile kullanıcıların kablosuz internet hızını bir üst lige taşırken, USB diskte bulanan dosyalarını modem üzerinden paylaşmalarına ve istedikleri bir kablosuz cihazdan erişilebilmesine olanak sağlıyor.
300Mbps 11n teknolojisini taşıyan Air 5453, modemini yenilemek isteyen kullanıcılar için yüksek hız ve performans sunuyor. Böylece internetten video izlerken, resimlerinizi internete yüklerken veya bir dosyayı bilgisayarınıza indirirken ekran karşısında dakikaları saymanıza gerek kalmıyor.   
TEK NOKTADAN TÜM KABLOSUZ CİHAZLARLA PAYLAŞIM Air 5453, USB Tak&Paylaş özelliği ile USB diskte bulunan tüm içeriklere PC’den, notebook’tan veya cep telefonundan ulaşma imkanı sunuyor. Böylece PC’de izlemeye başladığınız bir filme, cep telefonunuzdan veya tabletinizden devam edebilirsiniz.  Bunun için yapmanız gereken tek şey, içeriklerinizin yer aldığı USB diskinizi Air 5453’ün USB girişine bağlamak…
Air 5453, USB Tak&Paylaş özelliği sayesinde yazıcıya bağlı olmayan bilgisayardan çıktı almak da sorun olmaktan çıkıyor. Air 5453’e bağlanan herhangi bir USB yazıcı, kolay bir kurulumun ardından ortamdaki tüm bilgisayarlar tarafından erişilebilir hale geliyor ve herhangi bir bilgisayardan kablosuz olarak çıktı alınabiliyor.
OYUN KEYFİ YARIDA KALMIYOR, NEZAKET DEĞERİ DÜŞMÜYOR Air 5453’ün sağladığı yüksek hız oyun tutkunlarının da hayatını kolaylaştırıyor. Air 5453 ile kullanıcılar internete hızla bağlanarak donma ve kesilme gibi problemlerden kurtulurken, oyunun en heyecanlı yerinde kesilen ağ bağlantısı nedeniyle “nezaket değeri”ni de kaybetmiyor.
Tek Tuşla Kolay Kurulum ve GüvenlikAirTouch teknolojisi sayesinde karmaşık ve zorlayıcı bir süreç olan kablosuz ağ güvenliği yapılandırması otomatik olarak gerçekleşir. Ürünlerin üzerinde yer alan AirTouch düğmesi sayesinde bilgisayarların kablosuz ağa güvenli olarak bağlantısı tek bir dokunuşla gerçekleşir.
Tek Tuşla Mesh Ağı AirTouch teknolojisi ile kablosuz ağ altyapısını genişleterek MESH ağı kurmak kolaylaşır. Evinizin ya da ofisinizin büyüklüğü ne olursa olsun kablo çekmeye gerek kalmadan ağın etki alanı istenildiği kadar genişletilebilir. Bunun için sinyalin zayıfladığı noktalara AirTouch teknolojisine sahip erişim noktalarını yerleştirmek ve AirTouch düğmesine basmak yeterlidir. 
IPTV Uyumlu Air 5453, IPTV servislerinin gerektirdiği altyapıyı taşımaktadır. Böylece henüz IPTV abonesi Air 5453 kullanıcıları, gelecekte bu servislerden yararlanmak istediğinde modemlerini değiştirmelerine gerek kalmıyor. 
Kolay Ağ YönetimiAirTies Network Asistanı (ANA) sayesinde,  ağa bağlı tüm cihazlar tek bir uygulama üzerinde yönetilebilir, yapılan tüm değişiklikler otomatik olarak diğer erişim noktalarına ulaşır. Cihazınızın yazılım güncellemesi ANA programı sayesinde otomatik olarak yapılır.
teknoloji

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ