Teknolojiye Daha Net Bakın - 4 Mart 2013
  • 240 views
  • 04 Mart 2013
  • 0
  •  

Hannover CEBIT başlıyor!


Dünyanın en büyük bilgisayar fuarı olarak kabul edilen CEBİT kapılarını yarın açıyor. Almanya’nın Hannover kentinde açılan bilişim fuarına bu yıl 70 ülkeden yaklaşık 4 bin 100 dolayında firma katılacak. 
Son teknolojik ürünlerin sergileneceği CEBİT fuarı 5-9 Mart tarihleri arasında açık kalacak. Fuara Türkiye’den de 12 firma katılacak. Fuarın açılışını her sene olduğu gibi bu yılda Almanya Başbakanı Angela Merkel yapacak. CEBİT Fuarı’nın bu yılki ortağı ise Polanya oldu. Polanya’nın partner ülke olması nedeniyle açılışa Polanya Başbakanı Donald Tusk’da katılacak.
Teknolojinin en son yeniliklerinin sergileneceği fuara bu yılda ziyaretçi akınının olması bekleniyor. Fuarı bu yıl 400 bini aşkın kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.
Teknoloji üreten dünyanın en büyük firmalarının stand kuracağı fuarda çeşitli seminerler ve konferanslarda düzenlenecek. Fuar da bu yıl giyilebilir teknolojik ürünler ön plana çıkacak. Fuara katılacak Türk firmaları ise 11, 12, 14 ve 15 numaralı salonlarda stand kuracak.
teknoloji

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ