Teknolojiye Daha Net Bakın - 20 Nisan 2013
  • 177 views
  • 20 Nisan 2013
  • 0
  •  

Galaxy S4 ön talepte!


19- 26 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek Samsung Galaxy S4 ön talep sırasında formu dolduran katılımcılar Audio Dock veya Kablosuz Şarjlı Ped / Kapak seçme şansına da sahip olacak.
Samsung GALAXY S serisinin merakla beklenen dördüncü nesli olan Samsung GALAXY S4 çok yakında Türkiye’de satışa sunulacak. 19 – 26 Nisan tarihleri arasında www.yenigalaxys4.com adresinden ön talep toplanacak olan Samsung Galaxy S4’ü sipariş edecekleri büyük bir sürpriz de bekliyor olacak. Ön talep sırasında formu dolduran katılımcılar Audio Dock veya Kablosuz Şarjlı Ped / Kapak’dan birini seçme şansına sahip olacak.
Ön talep aşamasında tercih ettiği hediyeyi işaretleyecek olan kullanıcılar 27 – 28 Nisan tarihleri arasında Samusung Electronics Türkiye garantili ürünleri satan satış noktalarına başvurarak, ürün satın alan ve ardından www.yenigalaxys4.com sitesinde yer alan teyit formunu usulüne uygun olarak dolduran katılımcılar, tercih ettikleri hediyeye sahip olma şansı yakalayacaklar.
Not: Hediyeler stoklarla sınırlı olduğu için ilk başvuru yapan kişiler bu hediyeleri almaya hak kazanacaktır.Daha önceden seçmiş oldukları hediye kargo ile kendilerine gönderilecektir.
teknoloji
veteknoloji

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ