Teknolojiye Daha Net Bakın - 17 Şubat 2013
  • 261 views
  • 17 Şubat 2013
  • 0
  •  

Galaxy S4 Mart’ta piyasaya sunulacak!


Samsung’un son dönemin en popüler telefonlarından biri haline gelen Galaxy modelinin dördüncü sürümünü Mart’ta piyasaya süreceği belirtildi. Şirket tanıtım için Apple’ı gölgede bırakacak bir etkinlik planlanıyor.Businessinsider’da yer alan haberde Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Mart-Nisan ayları arasında  popüler Galaxy telefonunun S4 modelini meraklılarıyla buluşturacağını belirtti.
Teknoloji danışmanlık şirketi Jefferies’in analistlerinden Peter Misek şirketin yeni modeli için Apple’ı geride bırakacak bir tanıtım etkinliği planladığını söyledi.
Misek şirket içinden bilgi veren kaynaklarına göre Samsun yılsonuna kadar 100 milyon S4 modeli üretmeyi planlıyor.Misek, “100 milyon S4 modelinin üretilmesini bekliyoruz. Samsung’un son modeli Galaxy S3’ü şu ana kadar 60 milyon adet sattığını tahmin ediyoruz. Güney Koreli şirket bu şekilde Apple müdavimlerine hitap edecek” dedi.
S4 MODELİNİN ÖZELLİKLERİGalaxy S4’ün 4,8 inç ekranı, duyarlılığı artırılmış dokunmatik özelliği ve sekiz çekirdekli işlemcisi olması bekleniyor.
Apple ise satışların beklenenden az olması nedeniyle iPhone 5 için bayi siparişlerinin azaldığını açıkladı.
Apple’dan da bu yıl içinde 4,8 inç genişliğinde ekranı olan bir telefon üretmesi bekleniyor. Ancak ABD’li devin yeni model için yeni iOS işletim sistemini bekleyeceği ifade ediliyor.
teknoloji

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ