Teknolojiye Daha Net Bakın - 18 Nisan 2013
  • 229 views
  • 18 Nisan 2013
  • 0
  •  

Galaxy Ace 3 göründü!


Galaxy Ace 3’ten hız testi sonuçları sızdı!
Galaxy S4 gibi cüzdan boşaltmayan üçüncü Galaxy Ace’in test sonuçları ortaya çıktı!İnternette yeni ortaya çıkan hız testi sonuçları, Samsung’un bütçeye dost cebi Galaxy Ace 3’ün ilk sinyallerini verdi. Bununla birlikte hız testi sonuçlarının kolaylıkla taklit edilebildiğini de hatırlatmakta fayda var.
Hala popülerliğini koruyan Galaxy Ace ve halefi Ace 2’nin yerini dolduracak olan Samsung Galaxy Ace 3’ün (GT-S7272) GL Benchmarks’tan sızan sonuçları, cebin bazı teknik özelliklerinin de anlaşılmasını sağladı.
SamMobile’ın paylaştığı GL Benchmark hız test sonuçlarına göre Galaxy Ace 3, 1GHz çift çekirdekli işlemci, 1GB RAM, 800×480 çözünürlüklü bir ekran ve Android 4.2.2 “Jelly Bean” işletim sistemiyle geliyor. Özelliklerde ilgi çeken nokta, cebin Android’in son sürümüne sahip olması – uygun fiyatlı ceplerde genellikle Android’in geçmiş sürümlerine yer veriliyor.
Ace 3’ün bilinen diğer özellikleri arasında 720p video kaydı yapabilen 5 megapiksellik bir kamera ve NFC (Yakın Alan İletişimi) var. Sızan bilgiler gerçekse, Samsung’un Ace 3’ü tanıtması için çok fazla beklemeyeceğiz gibi görünüyor.
teknoloji
veteknoloji

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ