Teknolojiye Daha Net Bakın - 17 Haziran 2015
  • admin
  • 684 views
  • 17 Haziran 2015
  • 0
  •  

FIFA 16 Karşımıza Türkçe Dil Desteği ile Çıkıyor

Geride bıraktığımız yılın merakla beklenilen oyunu olan FIFA 15, Bizler açısından oldukça ayrı bir önem taşımaktaydı. Süper Lig’in lisansını da alarak gönül vermiş olduğunuz Türk takımlarıyla ile çok rahat bir şekilde oynamanıza olanak tanıyan FIFA 15, PES’e göre Türkiye satışlarında bu nedenle öne çıkmıştı.

FIFA 16 Karşımıza Türkçe Dil Desteği ile ÇıkıyorEA‘den yıllardır istenen oyunlarındaki Türkçe dil desteği, Nihayetinde Türkiye satışlarından yeterince memnun kalmaları nedeniyle oyun severleri sevindirecek bir adımla son bulabiliyor. Bu yılın merakla beklenen oyunlarından bir tanesi olan FIFA 16, Yeni oyunu ile karşımıza Türkçe dil desteği ile çıkıyor.

Origin, XBOX Live ve PlayStation Store üzerinden PC, XBOX 360, XBOX One, PS3 aynı zamanda PS4 için ön siparişe sunulan FIFA 16‘nın dil bölümüne yakından baktığımızda “Türkçe” ibaresinin de yer almasıyla birlikte oyun içerisinde spiker dışında %100 Türkçe içeriğe sahip olacağı açıklandı.

Türkiye Ligi ve Türkçe desteği ile iyice satışlarını yükseltebilecek olan FIFATürkiye‘de PES‘e ciddi bir şekilde üstünlük kazanabilir. Ön satış fiyatı olarak ise 15 FUT Gold Paketi hediyeli olarak Standart versiyonu 60 Euro olan FIFA 16‘da 40 FUT Premium Gold Paketi hediyeli Deluxe versiyonu ise 70 Euro40 FUT Jumbo Premium Gold Paketi hediyeli olan Super Deluxe versiyonu ie 90 Euro bir fiyata sahip olacak şekilde Origin üzerinde satışa çıkarıldı.

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ