Teknolojiye Daha Net Bakın - 23 Nisan 2013
  • 263 views
  • 23 Nisan 2013
  • 0
  •  

Asya Şampiyonlar Ligi PES 2014’te!


Konami Digital Entertainment GmbH Asya Futbol Konfederasyonu ile anlaşmaya vardığını ve Pro Evolution Soccer’ın yeni versiyonlarında Asya’nın en büyük takımını belirleyen prestijli AFC Şampiyonlar Ligi’nin yer alacağını duyurdu.      Konami anlaşma bünyesinde AFC ile birlikte çalışarak kulüpler düzeyindeki bu turnuvayı yeni çıkacak olan Pro Evolution Soccer oyunlarına ekleyecek. Oyuncular oyunda yer alacak olan özel AFC Şampiyonlar Ligi turnuvasında, turnuvaya katılan 32 takımdan birini seçerek mücadele edebilecekler.
Pro Evolution Soccer serisi, Avrupa’nın kulüpler düzeyindeki en büyük turnuvası olan UEFA Şampiyonlar Ligi de dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki önemli futbol lisanslarını bünyesinde toplamaya devam ediyor. İlk oyunundan beri dünya çapında başarılara imza atan seri Asya’nın en önemli kulüp turnuvasının da eklenmesiyle dünyanın dört bir tarafındaki futbol taraftarlarına erişmeyi sürdürüyor.
Konami Pro Evolution Soccer serisinde sürekli olarak daha üst seviye bir gerçekçilik yakalamaya çalışıyor ve bu yeni anlaşma da yapımcının en üst seviyedeki futbolun heyecanını, atmosfer ve oyun yeteneğini oyunculara sunma çabasını bir adım daha ileri taşıyor.
“AFC Şampiyonlar Ligi gibi önemli bir lisansa sahip olmak Pro Evolution Soccer serisi için büyük önem taşıyor,” diyor Konami Digital Entertainment GmbH Başkanı Shinji Hirano. “Asya Futbol Federasyonu ile uzun süreli ve başarılı bir ortaklık sürdürmeyi ve AFC Şampiyonlar Ligi’nin tutku ve yetenek seviyesini gerçekçi biçimde hayata geçirmeyi umut ediyoruz.”
“Konami futbol video oyunları alanında lider bir firma ve bu konudaki uzmanlıkları ve hevesleri ortada,” diyor Asya Futbol Konfederasyonu Pazarlama Komitesi Başkanı Dr. Hafez Al Medlej “AFC Şampiyonlar Ligi’ni başarılı Pro Evolution Soccer serisinde görecek olmak bize çok heyecan veriyor; bunun uzun süreli ve her iki tarafa da faydalı bir ortaklık olacağını umuyoruz.
teknoloji
veteknoloji

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ