Teknolojiye Daha Net Bakın - 21 Ocak 2013
  • 273 views
  • 21 Ocak 2013
  • 0
  •  

ASUSPRO serisi BU400 Ultrabook piyasada!


ASUS ASUSPRO serisi BU400 Ultrabook™ artık piyasada!
Şirket, dernek ya da resmi amaçla kullanılabilen BU400 Ultrabook™ hem güvenli hem de dayanıklı. Üstelik hafif tasarımı ile daha iyi bir mobil kullanım sunuyor.
ASUSPRO Serisi, piyasanın iş için kullanıma özel ilk Ultrabook’larından biriyle genişliyor. ASUSPRO Serisi BU400 Ultrabook™ 1,64 kg ağırlığıyla ince, hafif ve şık bir ürün olmanın yanı sıra karbonla güçlendirilmiş yapısı dahil olmak sağlamlığı artırılmış bir şekilde geliyor. Ayrıca verimliliği yüksek seviyelere taşıyan opsiyonel NVIDIA® NVS™ 5200M iş grafikleri gibi özellikleri barındırıyor ve verinin zarar görmesini engelleyen anti-şok sabit disk ile ASUS’un kalite garanti testinden geçiyor. Duyarlı klavyesi ve akıllı touchpad’inin yanı sıra mevcut bir opsiyonel dokunmatik ekran ile kullanıcı rahatlığı sağlanmış oluyor. BU400 kişiye özel şifreli depolama, TPM ve Intel® Anti-Theft teknolojisi gibi güvenlik ve yönetim özelliklerini bir araya getirerek kullanıcılara, yeni Ultrabook™ cihaz sınıfının avantajlarının yanı sıra, bir iş bilgisayarının dayanıklılığını ve uzun ömrünü sunuyor.    
Ultrabook’lar profesyonel iş kullanımı seviyesine yükseldiASUSPRO Serisi profesyonellere, en üst düzeyde iş ve çalışma ihtiyaçlarını karşılayacak, son derece güvenilir ve sağlam dizüstü bilgisayarlar sunmak üzere yola çıktı. BU400, Ultrabook™ avantajlarına son derece portatif, ince ve hafif tasarımını ekleyerek ASUSPRO Serisi’ni popüler kılacak her şeyi sunmuş oluyor. İlk ticari sınıf Ultrabook’lar arasında yer alan bu ürün, güvenilir ve sağlam tasarımıyla büyük bir esneklik ve verimliliğin yanı sıra çeşitli yönetim seçenekleri de içeriyor. Sadece 1,64 kg olan ağırlığının yanı sıra daha yüksek bir dayanım gücü için ASUS anti-şok sabit disk koruma ve LCD kaplamayla güçlendirilmiş karbon konstrüksiyona sahip. Bunlar, profesyonel mobil kullanım ihtiyacı için gereken özellikleri rahatlıkla karşılıyor. Kompakt yapısına rağmen, projektörlerden harici belleğe kadar başka cihazlara geniş yelpazede bağlanabilirlik için BU400 tam bir I/O setiyle birlikte geliyor. 
Kapsamlı ASUS testleri kaliteyi garanti ediyorTüm ASUSPRO ürünleri gibi BU400 de panel basıncı, menteşe dayanıklılığı, düşmeye dayanım ve şok atlatma dahil olmak üzere sıkı güvenlik denemelerinden geçiyor. ASUS en son test ekipmanlarını kullanıyor ve ASUSPRO dizüstü bilgisayarları, yaygın kullanılan dizüstü bilgisayarlardan daha yüksek standartlarla sertifikalandırıyor. Profesyonellerin iş seyahatlerine eşlik etmek üzere üretilen BU400, kesintisiz bir verimlilik için tam güvenliği garanti ediyor.
Profesyonel ve şıkBU400 pürüzsüz tek parça klavyesi dahil olmak üzere incelikli ve şık tasarımıyla bir ayrıcalık duygusu uyandırıyor. Geniş touchpad’i daha fazla hareketi daha büyük bir kesinlikle destekleyerek kullanıcıların sezgisel biçimde verimliliği artırmasına yardımcı oluyor. Görsel duyarlılık için BU400, istenmeyen yansımalarla gözde leke oluşmasını önleyen, HD ve HD+ çözünürlüklerine sahip yansıma yapmayan, geniş-görüş panellere sahip. ASUS, pad’lerin, tabletlerin ve akıllı telefonların sağladığı daha doğal el-kontrolü deneyimi için çok-noktalı dokunmatik ekranlı BU400A SKU’yu piyasaya sürecek. 
Profesyonel kullanıcılar için güçlü güvenlik ve yönetim özellikleriOpsiyonel ileri NIVIDIA® NVS™ 5200M ekran kartları, geniş gruplarla daha iyi sunum paylaşımları için çok-ekran performansını artırıyor. BU400 işlem gücü bakımından vPro™ teknolojisine sahip üçüncü nesil Intel® Core™ işlemci içeriyor. Intel® Small Business Advantage ve Intel® Smart Connect’in dahil olduğu Intel-bazlı özelliklerine ek olarak, hem iş hem de kurumsal kullanıcıların özel ihtiyaçlarına göre şekillendirildi. ASUS, BU400 üzerinde dayanıklı güvenlik ölçütleri oluşturmak için tüm imkanları kullandı. Bellek, veriyi son derece güvenli kılan kişiye özel şifre tasarımı kullanıyor; bunun yanı sıra, Trusted Platform Module donanımı ve parmak izi okuyucular kontrollü erişimi garantileyerek, gizli bilgilerin korunaklı kalmasını sağlıyor. Intel® Anti-Theft teknolojisi ve dizüstü bilgisayarlar için Computrace® LoJack® kullanıcıların kaybolmuş ya da çalınmış dizüstü bilgisayar almasının önüne geçiyor ve izinsiz kullanımı engellemek için uzaktan veri ve işletim sistemi kilidi sunuyor.      
teknoloji

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ