Teknolojiye Daha Net Bakın - 7 Ocak 2013
  • 242 views
  • 07 Ocak 2013
  • 0
  •  

ASUS PadFone Türkiye’de!


ASUS, kullanıcıların dünyasını genişletecek iddialı ürünü, Padfone’u Türkiye pazarında satışa sundu.Yükte hafif, fonksiyonda bol çeşitli ürünler tasarlama konusunda sektörün öncüsü olan ASUS, akıllı telefondan tablete dönüşebilen ASUS PadFone’u Türkiye’de piyasaya sürdü.
Hem telefon hem de tablet olarak kullanılabilen ASUS PadFone, pek çok işlevi bir arada barındıran bir cihaz. Mobil yaşama yepyeni bir boyut kazandıran ASUS PadFone, tablet olarak kullanılırken 10.1 inç, telefon olarak kullanılırken 4.3 inç olan ekran boyutuyla daha fazla eğlence, daha etkin bir kullanım vaat ediyor.
Rahat rahat konuşunPadFone yuvasının dahili bataryası ile konuşma süresini 63 saate kadar çıkan ASUS PadFone, kullanıcılara daha geniş bir özgürlük alanı sağlıyor. Super AMOLED qHD ekran görüntüsü, Qualcomm Snapdragon S4 çift çekirdekli işlemcisi ve Android 4.0 işletim sisteminin yanı sıra Fuji’nin işlemci standartlarını zorlayan 8 megapiksellik kamerasını getiriyor.
Çok yakında hem iş hem de özel kullanım için vazgeçilmez ürünlerden biri haline gelecek olan ASUS PadFone  999 USD+KDV’den satışa sunuluyor. Ayrıca ASUS Padfone’u çizilmekten koruyan ve masada dikey konumda ya da açılı durmasını sağlayan kılıf da hediye!
teknoloji

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ