Teknolojiye Daha Net Bakın - 19 Nisan 2014
  • 609 views
  • 19 Nisan 2014
  • 0
  •  

Android’lere Premium fırsat!


Avira’dan Android kullanıcılarına Premium fırsatı.
Avira, Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletler için yeni Premium Android uygulaması geliştirdi.
Mobil ticaretin hızlı gelişimi ve bireylerin mobil cihaz kullanımlarının giderek artmasıyla ortaya çıkan güvenlik ihtiyacının farkında olan güvenlik uzmanı Avira, Android işletim sistemli akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirdiği AviraAntivirus Security Pro uygulamasına üç yeni özellik ekledi. Özellikler, Avira’nın Silikon Vadisi’ndeki yeni mobil yazılım geliştirme ofisinde geliştirildi.
Avira’nın ödüllü antivirüs motoruyla güçlendirilen Avira Android Security,kullanıcıların mobil cihazlarını virüsler, casus yazılımlar, truvaatları ve diğer zararlı yazılımlara karşı otomatik olarak tarıyor. Ayrıca istenmeyen kişilerin arama veya mesajlaşma yoluyla kullanıcılara erişimini engellemeye de imkan sağlıyor.
Kullanıcılar, zararlı yazılımlardan korunmanın yanı sıra my.avira.com sitesi ile mobil cihazlarının konum bilgisini GPS, WiFi veya hücresel sinyal aracılığıyla harita üzerinde görebiliyor. Cihazlarının zil sesi kapalı olsa bile onları uzaktan çaldırabiliyor, kayıp veya çalınma durumlarında cihazlarını uzaktan kilitleyebiliyor ve içlerinde bulunan kişisel bilgileri tamamen silebiliyor.
AviraAndroid Securityuygulaması, Android2.2 (Froyo) veya daha güncel işletim sistemine sahip tüm akıllı telefonlar ile Android 4.0 (JellyBean) veya daha güncel versiyona sahip tabletler ile uyumlu olarak kullanıcılara sunuluyor.
Android Premium Güncellemesinde Neler Var?Avira, AviraAntivirus Security Prouygulamasına üç yeni premium özellik ekliyor:• Güvenli Sörf – Zararlı internet siteleri, gerçek zamanlı URL izleme teknolojisi sayesinde engellenerek kullanıcıların kimlik hırsızlığı ve sahte içeriklerden korunması sağlanır.• Saatlik Güncellemeler – En yeni zararlı yazılımların mobil cihazların baş düşmanı olduğunu bilen Avira, sık güncellemelerle veri tabanını güncel tutarak kullanıcılara sürekli güvenlik sağlar. • Hızlı Destek Erişimi – Kullanıcılar, problem yaşamaları durumunda Avira uzmanlarına sadece bir telefon ya da tıklama ile ulaşabilirler.
Avira Mobil Ürünler Müdürü LeonCrutchleyAviraAndroid Security uygulamasının Premium güncellemesi hakkında, “Android işletim sistemi üzerinde ortaya çıkan tüm güvenlik açıklarının karşısında biz varız. Artık zararlı yazılımlar sadece kötü niyetli uygulamalar ile değil, internet tarayıcısı üzerinden de saldırıda bulunabiliyor ve bu durum, internette gezinirken, çalışırken veya oyun oynarken güvenliklerini düşünen Android kullanıcıları için kesinlikle kabul edilemez.Hemen her yerde güven duymak isteyen kullanıcılarımıza üstün bir hizmet sağlamak için çok çalıştık ve onlara hem internette sörf yaparken, hem de diledikleri uygulamayı çalıştırırken güvende olmalarını sağlayacak AviraAntivirus Security Pro‘yu geliştirdik.“ dedi.
AviraAntivirus Security Pro, Android2.2 ve üzeri sürümler için Almanca, İngilizce, İtalyanca, Fransızca, İspanyolca, Japonca ve Korece dillerinde kullanıcılara sunuluyor. Android işletim sistemi için AviraAntivirus Security Pro’yu buradan indirebilirsiniz.

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ