Teknolojiye Daha Net Bakın - 5 Mayıs 2013
  • 193 views
  • 05 Mayıs 2013
  • 0
  •  

Android ve iOS’a sert taş!


Nokia’dan yeni “Lumia’ya geçin” reklamı!
Nokia’nın yeni Windows Phone 8 reklamında Android ve iOS’luları kızdıracak şeyler var!Akıllı ceplerle ilgiliyseniz, hangi mobil işletim sisteminin daha iyi olduğuna dair tartışmalara katılmış olma ihtimaliniz yüksek. Bu tartışmalar, genellikle Android ve iOS’u konu alır. Microsoft ise son reklamında Windows Phone’un daha medeni bir tercih olduğunu, kavgaya gerek olmadığını söylüyor.
Reklamda nikâh sırasında çiftin fotoğrafını çekmeye çalışan konuklar, ceplerinden teknolojik oyuncaklarını çıkarıp ekranlarına dokunmaya başlıyorlar. Gözlüklü bir konuğun cebinden dev boyutlu Samsung cebini çıkarmasının ardından, iPhone’lu bir konuk dayanamıyor ve ondan “koca telefonunu önünden çekmesini” istiyor. Gözlüklü konuğun arkadaşı ise “sanırım ihtişamlı Galaxy demek istedin” diyor ve iki arkadaş, NFC ile cihazlarını tokuşturuyorlar.
Yaşça daha büyük bir kadının Siri’ye yaptığı sesli aramanın ardından bir adam ona, “iPhone için biraz fazla genç değil misiniz?” diyor. Bu noktadan sonra işler karışıyor herkes birbirine giriyor. Bu arada ikram servisi yapan ikili, Lumia’larıyla gayet sakin bir şekilde olup biteni kaydediyorlar.
Lumia’yı kullananlar gerçekten ondan memnun kalsalar da, özellikle rakip mağazaların uygulama çeşitliliği nedeniyle kullanıcıları iOS veya Android’den ayırmak o kadar da kolay olmayabilir.
Nokia’nın yeni Lumia 920 reklamını aşağıda izleyebilirsiniz!
 
 
 
 
 
Video:
teknoloji
veteknoloji

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ