Teknolojiye Daha Net Bakın - 7 Mart 2013
  • 259 views
  • 07 Mart 2013
  • 0
  •  

3 Haziran’da geliyor!


Lost Planet serisinin en yeni oyunu Xbox 360, PlayStation 3 ve PC için piyasaya çıkacak.Lost Planet ile özdeşleşen ekstrem koşullar 28 Haziran’da Avrupa’da çıkacak olan Lost Planet 3 ile her zamankinden daha sert olarak geri dönüyor. Lost Planet serisinin en yeni oyunu Xbox 360, PlayStation 3 ve PC için piyasaya çıkacak.
Yayınlanan yeni fragman NEVEC çalışanı Jim Peyton’ın E.D.N. III’te, gezegenin enerji kaynağı olan T-Eng’den örnekler ararken geçirdiği zamanın hikayesini anlatmaya devam ediyor. Jim bu görevlerden biri sırasında E.D.N. III’e özgü Akrid’lerin saldırısına uğruyor ve Rig’i bir buz çatlağından aşağı düşerek Jim’in yaralanmasına ve bayılmasına neden oluyor. Jim uyandığında kendisini gezegenin donmuş yüzeyinin çok altındaki gizli bir üste buluyor. Üste yaşayanlardan biri olan, Kar Korsanlarının lideri So’ichi’nin kızı Mira tarafından kurtarıldığını anlayan Jim, NEVEC’in E.D.N. III’teki tek insan topluluğu olmadığının farkına varıyor.
Acaba Kar Korsanları NEVEC’i iyi karşılayacak mı, yoksa Jim E.D.N. III’te yeni bir düşman gücüyle karşı karşıya mı kalacak?
teknoloji

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ