Teknolojiye Daha Net Bakın - 11 Mart 2013
  • 868 views
  • 11 Mart 2013
  • 0
  •  

2 metrelik iPhone ve iPad şarj kablosu!


Ttec’den tam 2 metre uzunluğunda iPhone ve iPad şarj kablosu.
Ttec’in, iPhone 5, iPad Mini ve 4. nesil iPad için özel olarak üretilen, 2 metre uzunluğundaki yeni şarj kablosu sayesinde kullanıcılar, diledikleri her yerde, en rahat şekilde cihazlarını şarj edebilecekler.
Ttec’in  pazara sunduğu, Apple ‘Lightning’ bağlantısı ile uyumlu, kullanılan boyutun iki katı uzunluğundaki şarj kablosu, iPhone 5 ve iPad kullanıcılarının uzun kablo ihtiyacını karşılıyor. Dayanıklı ve sağlam olma özelliklerinin yanı sıra, hafif yapısıyla da dikkat çeken kablo, cihaza iki yönlü takılabildiğinden, rahat bir kullanım sağlıyor.
Film izlerken veya oyun oynarken biten şarja çare
Ttec, kullanıcılarının iPhone ve iPad’lerini, ev, ofis veya diledikleri her yerde; güvenle ve kablo uzunluğunu dert etmeden şarj edebilmeleri için 2 metrelik şarj kablosunu beğeniye sunuyor. iPhone 5, iPad Mini ve 4. Nesil yeni iPad için uyumlu olan bu kablo, özellikle  iPad’lerde, uzun uzun film izlerken, oyun oynarken bitmesi sıkıntı yaratan şarj sorununa çare oluyor.
Arabanın arka koltuğunda da şarj imkanı 
Şarj kablosu, arabaların arka koltuğunda seyahat eden kullanıcılara da, cihazlarını kullanırken şarj etme ayrıcalığı sağlıyor.
Apple’ın kendi ürünlerinde kullanmak üzere tasarladığı  ‘Lightning’ bağlantısıyla uyumlu bu kablo, iPhone ve iPad kullanımına yepyeni bir rahatlık getirecek.
Ürünün tavsiye edilen perakende satış fiyatı KDV dahil 49.90 TL.’dır.
teknoloji

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ