Anasayfa » Cep Telefonu » ZTE’den Yeni Telefon
ZTE’den Yeni Telefon

ZTE’den Yeni Telefon

Oldukça uygun telefonları ile piyasa üzerinde büyük bir şekil yangı uyandırmayı başaran Çin asıllı üreticilerinden biri olan ZTE, V3 adını vermiş olduğu yen modelini yaklaşık olarak 3 farklı bir seçenek ile kullanıcıların huzuruna sunuyor.

ZTE'den Yeni TelefonÇin ve Asya’nın çeşitli bölgeleri içerisinde  oldukça önemli bir satış yapması sonucun da beklenen V3 serisi üzerinde V3 Extreme, V3 Energy aynı zaman da V3 Youth seçenekleri yer alıyor.

Bu Çüçlü üzerinde baktığımız da alüminyum gövdeye sahip olan telefonların her biri bütçe dostu sınıflarına giriyor. Fakat çoğu modelin de olduğu gibi bu üç telefonu da kendi sınıfının üzerinde sunuyor.

Parmak izi tarayıcısına sahip olan bu yeni modeller üzerinde ZTE, Firması çok daha da fazla insanlarını Android platformuna yönelik olarak erişimlerini sağlamak adına üretim sürecinde belirlediklerini açıklarken V3 modelinden daha da düşük fiyatlı telefonların da bulunduğunu fakat kendi isimleri ile piyasa da yer aldıklarını açıkladı.

Yaklaşık olarak bu üç model üzerinde 5.5”, Full HD (1080p) ekrana, Sekiz çekirdekli Qualcomm firmasını geliştirmiş olduğu Snapdragon 615 CPU’ya, 2 GB RAM’e 16 GB’de dahili bir depolama alanı ile karşımıza gelen microSD kart desteğine sahip olan 3.000mAh bataryasında telefonunu 13 MP arka ve 5MP’de ön kamerası bulunuyor