Anasayfa » Teknoloji » Yeni telefonlarını MWC 2014’te tanıtacak!
Yeni telefonlarını MWC 2014’te tanıtacak!

Yeni telefonlarını MWC 2014’te tanıtacak!


ZTE, en yeni ve dinamik telefonlarını Mobile World Congress 2014’te tanıtacak.Dünyanın lider telefon üreticilerinden ZTE, yüksek performanslı akıllı telefon ve yenilikçi ürünlerinin tanıtımını 24-27 Şubat tarihleri arasında Barselona’da gerçekleştirilecek olan Mobile World Congress 2014’te yapacak. Kullanıcı için daha üstün bir deneyim sunmayı hedefleyen ZTE, yeni dinamik cihazlarıarasına yer alan 6 inç ekrana sahip ultra ince Grand Memo II LTE, Firefox OS 1.3 sürümü kullanan ilk cihazlardan biri olan ZTE Open C ve yepyeni kullanıcı arayüzüMiFAvor 2.3’ü katılımcılara sunacak.
ZTE Mobile Devices’ın CEO’su ve ZTE Corporation’ın Başkan Yardımcısı Adam Zeng, 2014 yılındauluslararası alandaki ZTE kullanıcılarıyla daha yakın bir işbirliği içinde müşterilerin istedikleri ürünleri geliştirmeyi ve daha üstün bir müşteri deneyimi sunmayı amaçladıklarını söyledi. Adam Zeng sözlerine devam ederek ‘Müşterilerimiz bize süreklidaha yenilikçi ve yüksek performanslı ürünler istediklerini söylüyorlar. Biz de Mobile World Congress 2014’te iki yeni yüksek profile sahip ultra ince ve 6 inç ekranlı Grand Memo II LTE ile Mozilla ve Telefonica işbirliğiyle geliştirilen ZTE Open C’yi piyasaya sunarak bunu yerine getiriyoruz. 2014 yılının şimdiye kadarki en güçlü yılımız olmasını umuyoruz ve bunu başarmak için yaptığımız her işimizin merkezine müşterilerimizi koyuyoruz” dedi.
ZTE, ödüllü mobil telefonları arasında yer alan ünlü ZTE Blade serisi, yeni Nubia 5S, Aralık ayında güvenilir online mağaza Jingdong.com’daApple, Samsung ve Nokia da dahil olmak üzere diğer tüm telefonlardan daha fazla satılanNubia 5S mini’nin de dahil olduğu Nubia serisi ileözellikle  şirketin amiral gemisi olan Grand S II’yiMobile World Congress 2014 süresince katılımcılara sergileyecek.Akıllı telefondan daha fazlasını geliştirerek ürettiğini göstermeye devam eden ZTE,Mobile World Congress 2014’te ödüllü ZTE ProjectorHotspot (hem bir mini projektör hem de Wi-Fi hotspot) ile ZTE Grand Watch Akıllı Saat’i de sergileyecek. Yeni ürünlerinin yanı sıra ZTE, mobil kullanıcılarına daha üstün bir deneyim sunacak olan yeni UI MiFavor2.3’ün tanıtımını da yapacak.