Anasayfa » Cep Telefonu » Philips S396 Dikkat Çekiyor
Philips S396 Dikkat Çekiyor

Philips S396 Dikkat Çekiyor

Akıllı telefon sürecinde kendisine hiç bir şekilde yer edinmeyen Philips, Selfie odaklı olan yeni modeli S396’yu duyuracak.

Philips S396 Dikkat ÇekiyorAkıllı telefon kullanan kişilerin dikkat ettiğin aynı zaman da en önemli donanım özellikleri sıralamasında esasında ön kamerasıyla yerini almış durumda.

Selfie hayatımızın bir parçası olmuş durumda beraberinde ön kameranın çözünürlüğü ve fonksiyonları da oldukça önem kazanmış durumda. Büyük bir Pazar olarak karşımıza çıkan akıllı telefon üzerinden en azından ön kamera üzerine olarak pay koparmak isteyen ve Philips, yeni modellerini tanıtmak üzerinde.

Bakıldığında henüz Çin pazarına yönelik olarak karşımıza çıktığı açıklanan model, Weibo tarafından açıklığa kavuşturuldu. Andord 5.0 Lollipop işletim sistemiyle hazırlanacak olan model, Toplam da 1.5 GHz saat hızı içerisinde çalsan CPU mimarisine sahip. Ön kamerasına baktığımız da 8MP olan S396’da ayrıca 13MP arka kamera yer alacak.

LTE bağlantı desteği, 1 GB RAM ve 8 GB Dahili hafıza alanlarının bulunduğu model üzerinde ek olarak özel bir selfie yazılımını olması bekleniyor.