Anasayfa » Lg » LG, G Flex 2’yi Öve Öve Bitiremiyor!
LG, G Flex 2’yi Öve Öve Bitiremiyor!

LG, G Flex 2’yi Öve Öve Bitiremiyor!

Dünya genelinde satışa sunması beklenen G Flex 2 için uzun bir tanıtım videosu hazırlandı. G Flex 2 çıkış tarihi ve tanıtım videosu haberimizde..

LG son zamanlarda telefon pazarında iyi bir hakimiyet kurmak istiyor. Çıkarmış olduğu telefonlarla da kullanıcılara kendini ispatlama peşinde olan LG, G Flex 2 için büyüleyici bir telefon cümlesini kullandı. Günay Koreli firmanın hazırlamış olduğu tanıtım videosunda ise donanım ve yazılım özellikleri önplana çıkıyor.

Gayet başarılı plastik ve esnek OLED ekranın dayanıklığını kullanıcılara bir şekilde ispatlamaya çalışan LG, cihazın kolaylığını ve kalitesini de gözler önüne seriyor.

5 buçuk inçlik büyüklüğe sahip G Flex 2, Snapdragon 810 işlemciye sahip olup arka kapağında ise OIS teknolojisiyle donatılmış 13 MP arka kamera ve bazı yazılım özellikleriyle videoda ön plana çıkıyor. Son olarak G Flex 2‘nin çıkış tarihi ise önümüzdeki Mart ayı. Kesin ve net bir gün yok henüz öyle bir bilgi elimize ulaşırsa sizinle buradan paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz. Dilerseniz G Flex 2 için hazırlanan tanıtım videosunu aşağıdaki videodan izleyebilir, yorum kısmından cihaz için düşündüklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.