Anasayfa » Samsung » Galaxy S6 Kılıfları Satışta!
Galaxy S6 Kılıfları Satışta!

Galaxy S6 Kılıfları Satışta!

Tanıtımına bir ay kala gittikçe netlik kazanan Galaxy S6 için kılıf satışları başladı. İşte o tasarımın detayları.

Az evvel paylaşmış olduğumuz haberi doğrulayan nitelikte bir haber olduğunu söyleyelim. Dilerseniz haberimize buradan ulaşabilirsiniz. Sızıntı devi PhotoArena’nın haberine göre kılıfların görüntüleri yayınlanmış ve cihaz hakkındaki detaylı bilgileri de kafamızda şekillendirmeye başlamıştık. Bu defa Verus, Galaxy S6 için kılıf satışlarını başlattı. Dilerseniz Facebook sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Henüz tanıtımı yapılmayan cihazın kılıflarını satmaya başlamak akıl işi değil ama adından konuşturmayı başardı. Verus, mobil aksesuarlar için çözümler üreten dünyaca ünlü bir firma. MWC fuarında tanıtımı yapılması beklenen Samsung Galaxy S6 için geri sayım başlamışken hakkındaki haberlerde netlik kazanmaya başladı. Samsung’un amiral gemisi için tasarım hatları aşağı yukarı netlik kazanmaya başlamışken Verus’un Facebook sayfasında paylaşmış olduğu kılıflar şuan için Amazon üzerinden ön siparişe açık.

Kılıfların 30 Nisan’da stoklarda olacağı söz konusu iken Galaxy s5 tasarımının büyük oranda kullanıldığını görüyoruz. PhotoArena’nın daha önce sızdırmış olduğu bilgiler ve bu kapakların tasarımını aynı kapıya çıkıyor. Samsgung’un hoparlörü alt bölüme konumlandırdığını görüyoruz.


20 dolardan ön siparişi alınan kılıfların tasarımı telefondan daha çekici geldi bana. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? S6 için olan kılıfları beğendiniz mi?

Samsung Galaxy S5 ile hemen hemen aynı tasarımda olan cihazda bir farklılık nedense görmüyorum. 1 Mart’ta tanıtımı yapılması beklenen cihaza yeni ne özelliklerin kazandırıldığını merakla bekliyorum.  Samsung piyasada kaybettiği kullanıcılarını geri kazanabilecek mi? Onu hep beraber göreceğiz.